Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nap Bak, Merkúr és Aszcendens...

Nap Bak, Merkúr és Aszcendens Vízöntő, Mars és Hold Skorpió milyen személyiség lehet?

Figyelt kérdés

Ha lehet írjatok meg azokat lehetséges pozitív és negatív tulajdonságokat vagy jellemzőket is amelyek ilyen bolygó állásoknál érzékelhetőek.


Előre is köszönöm!



2016. júl. 17. 02:41
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
A személyiséget nem a csillagjegy határozza meg, hanem az élettapasztalat, tanultság.
2016. júl. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elsõ válaszoló: Tudom, nem teljesen jó ahogy megfogalmaztam talán... De szerintem van aki érti, legalábbis remélem.
2016. júl. 17. 13:00
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A vízöntő merkúr eredti gondolkodásmódban nyilvánul meg és emberközpontű. A mars felfokozza az érzelmeket ami egy skorpió mars állásban fokozottan érvényesül. Mélyérzésű,lobbanékony,erős akaratű de szélsőséges esetekben bosszúálló és agresszív is lehet. A hold határozza meg hogy hogyan éljük meg érzelmileg a világot. A bak és a vízöntő jellemzését el tudod olvasni bármilyen asztrológia oldalon is. Remélem tudtam segíteni!
2016. júl. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rocky9 : Nagyon köszönöm! Azt hiszem akkor magam is elég jól "ráéreztem"... De köszönöm a megerősítést, mert biztos nem voltam benne és erre volt szükségem! :)
2016. júl. 18. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!