Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan bak jegyű,...

Van itt olyan bak jegyű, akire nem annyira jellemző a negativitás, a pesszimizmus, meg stb előnytelen tulajdonság, amit hozzánk köt az asztrológia?

Figyelt kérdés
Aszcendenst, nemet, kort is írjatok, köszi.:)
2016. júl. 18. 09:52
1 2
 1/16 anonim válasza:

22/L

Rám egyáltalán nem igaz ez a jellemző :) Sokszor úgy érzem amikor a bak jegy tulajdonságairól olvasok mintha az nem is én lennék! En pozitív nyitott ember vagyok aki egy álomvilágban él es csakis az emberek jo oldalát latja :)

2016. júl. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Biztos lesz ilyen is,de annak nyilvan az ascendense mas,vagy a holdjegye.A fiam dupla bak,sajnos eleg pesszimista,ami nem jo ,mert sokszor be is vonzza a rossz dolgokat...na meg makacs,anyagias,kitarto...is....
2016. júl. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Én bak vagyok, vagyok, szűz aszcendessel, szóval én se vagyok a legszerencsésebb..... Egy nyilas aszcendensnek jobban örülnék... vagy bárminek ami pozitiv...
2016. júl. 18. 11:24
 4/16 anonim ***** válasza:

Első válaszoló:

vagy nem vagy bak, vagy még nem jöttek ki rajtad ezek a tulajdonságok.


Az idő előrehaladása mindent megszilárdít. A bak-jegy egyébként teljesen az anyagé és teljesen az anyaghoz van kötve. (=az anyagra irányul)

2016. júl. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Ez mit jelent, hogy a bak jegy "teljesen az anyagé, illetve az anyagra irányul? "

én egyébként rohadtul nem szeretek bak lenni :( minden igaz rám. A párom ízig vérig nyilas (aszcendense is nyilas) És bár szeretem, nehezemre esik sokszor elviselni, mert tök különbözőek vagyunk. Minél jobban próbálnám levetkőzni azt, ami vagyok és lazább, pozitívabb lenni, annál rosszabb a közérzetem.... pedig amúgy tök vonz engem a nyilasom személyisége, mégse tudok vele túlságosan azonosulni és sokszor inkább teher....

2016. júl. 18. 12:34
 6/16 anonim ***** válasza:
Èn vízöntő vagyok szűz aszcendenssel. De rám sokkal inkább jellemző az aszcendensem. Mindent kritizálok meg kielemzek mindent,szorongásra hajlamos vagyok ès tisztaság mániás. Vízöntő vonásom az hogy vannak különc szokásaim.
2016. júl. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Én szintén bak vagyok, szűz aszcendenssel. Rám félelmetesen igaz a bak jellemzése. A szűz aszcendens viszont nem annyira érvényesül.
2016. júl. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia :)

Bak vagyok ikrek aszcendensel.A két legellentétesebb jegy.Az ikrekre sokkal jobban hasonlitok.Nekem néha eléggé rosszul esik,hogy a bakok az aszrológiában ilyenek :(

2016. júl. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
A 2. es vagyok.Engem meg a saját Rák jegyem zavar,a maga érzelmesség, szeszélyesség,sértődékenységével...Minden jegyben van valami,ami nem igazán jó...
2016. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia. Èn bak volnèk ès hát rám règen jellemző volt az elzárkózottság ès a negativitás. Ennek már sok ève. Ma már egy optimista ember vagyok aki mindenben a jót látja,ès èlvezem az èlet minden pillanatát.
2016. júl. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!