Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A ti Halak csillagjegyű...

A ti Halak csillagjegyű ismerőseitekre jellemzőek ezek a tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Több ismerősömnek Halak a csillagjegye és nagyon jellemzőek rájuk ezek a tulajdonságok, amiket a Halak csillagjegyről írnak és arra vagyok kíváncsi, hogy akinek van olyan ismerőse, akiről tudja hogy jelen van benne a Halak (akár csillagjegy, aszcendens, holdjegy, vénusz stb.) arra is jellemzőek-e ezek a tulajdonságok.


Ilyen egyik tulajdonság a panaszkodás, önsajnáltatás. Pl. Ha történik vele valami váratlan, ami neki nem tetszik, rosszul esik neki, akkor szükségét érzi annak, hogy kipanaszkodja magát, akár több embernek is.


Ami még nagyon jellemző az a változékonyság. Pl. Egyik barátja elhívja magához a hétvégére. Ő nem mond nemet, elfogadja a meghívást, de a hétvége előtt 1-2 nappal meggondolja magát, lemondja a találkozót különböző okok miatt. Vagy erre még példa talán a véleményváltoztatás.


Ha valami olyat mondasz, amivel eléggé megbántod, megsérted, akkor szűkszavúvá válik, távolságtartó lesz, nem szívesen beszél veled.


A tettei néha ellent mondanak a szavainak. Pl. van egy osztálytársa vagy kollégája, akiről panaszkodik neked, hogy idegesíti a viselkedése meg múltkor olyat mondott, ami neki rosszul esett, de pár nap vagy hét múlva már jót nevetgél ennek a személnyek a társaságában.


Saját álomvilág teremtése, beleérző képesség. Pl. Elkezd játszani egy online játékkal, ami nagyon tetszik neki, egy nap többször is játszik vele és annyira beleéli magát, hogy szinte már azt a játék világot hiszi valósnak.


Nagyon tud szeretni, rajongani valamiért/valakiért.


Árral sodródás. Gyakran éli úgy a mindennapjait, hogy: "Hát nem tudom, majd lesz valahogy."


Jellemző szemére a "vizesség". Gyakran olyan hatást kelt a szeme, mintha pár perce sírta volna tele a párnáját. Ugyanakkor némi kis rafináltságot, ravaszságot is tükröz a tekintete.


Ragaszkodó, de mindig több ember veszi körül, sok emherrel chatel, beszélget, nagy a baráti köre és bizalmasainak száma, pedig első látásra talán épp az ellenkezőjét feltételeznénk.


Késés. Elő fordul, hogy késik az órákról, munkahelyről, megbeszélt találkozóról.


Jó a nyelvérzéke, legalább egy idegen nyelvet egészen jól beszél.


Állatbarát.


Hát ennyi jutott eszembe.

Előre is köszi a válaszokat :)



2016. júl. 31. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
Inkább ezek : szenvedélybeteg (drog, cigi, pia) vagy hajlamos ezekre. Némelyik megkereseredett sz@rkeverő, de van önfeláldozó lélek vagy jó színész és csaló is. Hajlamosak sírni.
2016. júl. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Háát igen, talán a szarkeverésben is van valami.


Ezeket a függőségeket azért nem írtam, mert az én társaságomban nem mindegyikre jellemző.

Sokukra jellemző, de van köztük 1 aki pl. ki nem állhatja az alkoholt és a cigifüst is irritálja, nem dohányzik.

2016. júl. 31. 10:25
 3/15 A kérdező kommentje:
Ami még kimaradt és most eszembejutott, hogy az én ismerőseim között mindegyik gyengének látszik, esetleg úgy érezhetjük hogy meg kell őket óvni, de valójában elég erősek, ha kitűznek egy célt maguk elé, azt megvalósítják, pedig a környezete nem gondolta volna, hogy képes rá, mert gyengének látszik.
2016. júl. 31. 10:32
 4/15 anonim ***** válasza:
4%
halakat igen utálom, nagyon nem tudok belőlük kijönni, amugy igen 99% ban jellemző rájuk nekem is van jopart hal ismerősöm
2016. júl. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Akit én ismerek,rá a panaszkodás elég jellemző. Változékonyság is nagyon jellemző rá,egyik percben kedves,jófej,következő percben 1 mondatával 3x megbánt.

Távolságtartó is tud lenne,ha rosszat mondok,de hamar békül.

Ellentmondásosság is igaz,legjobb haverjáról szokta elmondani mekkora egy gyökér. Online játék függő is,az is igaz. A rajongás is stimmel. Az is nagyon jellemző rá,hogy sodródik az árral.

Nem gyakran látom,így a szeméről nem tudok mit mondani.

Ragaszkodást,és sok emberrel való társalgás nem jellemző rá. Késéről nem tudok nyilatkozni,de szerintem előfordul vele.

Jó nyelvérzék esetébe nem igaz. Az állatbarátság meg olyan "nemtudomeldönteni",de inkább azt mondanám,hogy nem igaz.


Ha ezekből a legerősebben megjelenőt ki kéne emelnem,az egyértelműen a változékonyság lenne.

2016. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%

Én halak vagyok, és van olyan, ami nem jellemző rám.

Panaszkodni csak akkor panaszkodok, ha kérdezik, hogy mi a baj, magamról nem igazán szeretek beszélni.

A változékonyság és álomvilág eléggé igaz, de a cigit meg az alkoholt utálom...

Nehezen barátkozom, nem szeretem a tömeget, és a sok embert egyszerre, szóval a sok chat az emberekkel nem igaz:'D

Sodródás, ragaszkodás, és "vizesség" ahogy te írtad szintén van, az állatokat is imádom. De egyáltalán nem vagyok szarkeverő, meg elesett, mindig megoldom valahogy a problémát.

Sajnos nyelvérzékem nincsen:'D

2016. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ezeknek a minimum 20%-a szinte mindenkire igazak.
2016. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Oh köszönöm a válaszokat, mindenkinek ment a zöld kezecske^^
2016. júl. 31. 19:24
 9/15 anonim ***** válasza:
89%

Ilyenkor mit éreztek egyébként? Örömöt vagy megkönnyebbülést? Tényleg nem értem.


Jellemző szemére a "vizesség". - Na ez mindent visz.

Aki meg ilyeneket ír arra mi jellemző?

2016. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én is Hal vagyok, szinte minden stimmel
2016. aug. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!