Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Aki például január 20-án...

Aki például január 20-án született (bak), arra a személyre mennyire jellemzőek/vannak benne vízöntő tulajdonságok (január 21 már vízöntő)?

Figyelt kérdés
Tehát aki a "határon" van, arra mindkét csillagjegy jellemző?
2016. júl. 23. 01:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen, azokra mindkét jegy jellemző. Ez a te esetedben:


60% Bak

40% Vízöntő

2016. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem nagyon értek a horoszkóphoz, de a bak nem decemberi? :o
2016. júl. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 homo ludensz ***** válasza:
Vannak un. dekádok egy csillagjegyen belül. A te esetedben az utolsó dekád a jan. 20.-a így egyértelmű hogy a következő csillagjegy első dekádja átfedi s ezért annak a tulajdonságai is részben jellemzőek.
2016. júl. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Személyes horoszkópból meg lehet állapítani, melyikhez tartozol. Ismertem olyat, aki 20-án született és már tuti vízöntő volt. Megcsinálták a képletét, de nagyon sokban hasonlítottunk is, én februári, utolsó dekád vízöntő vagyok :)
2016. júl. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszokat. A dekádokról még nem hallottam, de most utánanézek. :)
2016. júl. 23. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy csávót, aki jan. 18-i, tehát még elég jócskán Bak amúgy, de teljesen Vízöntős a jelleme. Alig találok benne Bak-vonásokat.
2016. júl. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

itt meg tudod nézni

[link]

2016. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A Nap nem pontosan éjfélkor vált át egyik jegyből a másikba, minden évben egy picit máskor. Ha tudod hogy kb hány órakor születtél akkor meg tudod állapítani hogy mi a csillagjegyed. De persze itt is akadnak meglepetések...
2016. júl. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!