Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan tud együtt élni egy...

Hogyan tud együtt élni egy skorpió pasi és egy ikrek nő?

Figyelt kérdés
Én skorpió pasi vagyok bak aszcendenssel,párom dupla ikrek nő. Még ha nem is foglalkozom,vagy nem hiszek a csillagjegyek jellemzésében,akkor is feltűnik,hogy nagymértékben ránk húzhatók azon tulajdonságok,melyek ezt a két jegyet jellemzik. Nem illünk össze,ez a napnál is világosabb,de mégsem tudunk egymás mellett elmenni,mágnesként vonzzuk egymást és nem csak testi értelemben. Vajon mennyire lehet hosszan fenntartani egy ilyen kapcsolatot,egyáltalán fel kell-e tartani? Párkapcsolat mindez,vagy csak tanító jelleggel kapjuk,hogy aztán továbblépve és fejlődve egy magasabb szintre tudjunk lépni külön-külön? Most ezt még nem látom egyértelműen,csak nap mint nap azt élem meg,hogy óriási krízishelyzeteket megélve egyre jobban összekovácsolódunk és szeretjük egymást és nem tudunk elszakadni egymástól,még ha annak gondolata már nem egyszer fel is merült volna. Szóval működhet egy skorpió-ikrek kapcsolat hosszú távon? Nem szeretném elveszíteni ezt a Nőt,mivel életem legnagyobb kihívása és egyben legnagyobb energiájú kapcsolata. Kíváncsi lennék más skorpió-ikrek pár véleményére,vagy mindazokéra,akik hasonló cipőben járnak,hogy vészelték túl ezt az időszakot,vagy hogyan léptek tovább. Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 5. 09:06
1 2
 1/14 anonim válasza:
70%
Mondjuk úgy, hogy a bizalomban, szeretetben, kitartásban hiszel, nem ebben a baromságban! :)
2016. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Két ember alapvető jellemvonásai nem a baromság kategóriába sorolandóak szerintem. Van olyan,hogy két ember összeférhetetlen a tulajdonságai végett,csak ugye ez az egész meg van spékelve azzal,hogy valami miatt nem tudunk elmenni egymás mellett,valami összetart minket,valami vonz egymáshoz minket és az összeférhetetlenség és a vonzalom kettőssége feszülnek egymásnak.
2016. aug. 5. 09:25
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
De ezt nem a horoszkópra kell kenni.
2016. aug. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Költőnő? válasza:
Az alapvető jellemvonásokat nem a horoszkóp határozza meg. Nem vetted még észre, hogy minden jegy úgy van meghatározva h az illik az adott emberre? Senki sem csak ilyen vagy csak olyan. Mindenkinek van egy belső és egy külső szemelyisege és ez általában kisebb nagyobb mértékben eltérő. Ilyen alapon az összes jegy jellemző mkire.
2016. aug. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Szerintem most mindegy,hogy egy horoszkópra kenjük,vagy alapvető emberi tulajdonságokra.Mondhatjuk akkor úgy,hogy a csillagjegy az adott emberi tulajdonságok halmazának szinonimája.
2016. aug. 5. 09:32
 6/14 anonim válasza:
Persze, ez így is van. De mi köze van ehhez a horoszkópoknak? :D Csak azért mondom, mert ezt úgy kvázi évezredek óta senkinek sem sikerült bizonyítania, maximum a genetika tudományának. Ha nem illetek össze, de vonzódtok egymáshoz, akkor tessék dolgozni rajta, az ellentétek úgyis vonzzák egymást (egy bizonyos mértékben). Az meg, hogy kinek mikor szottyant a szüleinek kedve egy eredményeset "alkotni", semmi köze a jellemvonásokhoz, persze élhetsz ebben a hitben, de ha a nő ebből a hozzászólásból két szót elhisz, akkor azonnal otthagy. :D
2016. aug. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Idovel osszecsiszolodtok ha tesztek erte ...

Dolgozni kell egy parkapcsolatert nem csak benne lenni ...

Es itt tokmindegy mi a horoszkopod

2016. aug. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen,ez igaz. Volt pár kapcsolatom már az életem során és azokkal összevetve ez teljesen egyedülálló. Eszemben sincs csak úgy kisétálni belőle,különben nem foglalkoztatna a miért és a hogyan.És köszönöm,hogy foglalkoztok a kérdéssel,ez jólesik.
2016. aug. 5. 09:35
 9/14 anonim válasza:

"Nem illünk össze,ez a napnál is világosabb"


nincs szükséged csillagelemzésre.

2016. aug. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

:D


Reménytelen...

2016. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!