Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika férfi, skorpió nő,...

Bika férfi, skorpió nő, kapcsolat tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2016. aug. 7. 17:51
 1/3 ÖngyilkosJelölt válasza:
Van ismerősöm akik így vannak és ők is aggódtak de már nem és nagyon boldogak együtt! Érdemes megbróbálni!
2016. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha megszokják egymást, nagyon hosszantartó kapcsolatot alakíthatnak ki. :)
2016. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23 éve működünk pont ilyen felállásban.Eleinte túl lassúnak és határozatlanak éreztem az én bikámat,de ahogy teltek az évek,én is lenyugodtam kissé,és összeértünk...A legfontosabb egy kapcsolatban szerintem az hogy mindkét félnek ugyanarra legyen szüksége,és ugyanannyit tudjon tenni is ezért mint a másik.Ez a jegyeket is felülírja.A bika férfiról én annyit tudok mondani,hogy nyugodtságával sok meggondolatlan dologtól meg tudja menteni a skorpiót.A skorpió teljesen el tudja varázsolni a bikát humorával,csáberejével és főztjével.Ezek mind kellenek egy bika megtartásához..A bika nagyon jó apa,és hűséges férj.Kicsit lehetne tüzesebb az ágyban,de talán ez az egy negatív jelző amit én tudnék mondani rá..
2017. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!