Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak a skorpió nőkről? Mindenkit az ujjaik köré csavarnak és játszadoznak az emberrel?

Figyelt kérdés

A kérdést azért tettem fel, mert valahányszor összehoz az élet egy ilyen csillagjegyű lánnyal, mindig ugyanez a tapasztalat. Imádnak játszani, tudják, mikor mit kell mondani, tenni. Mintha pontosan tudnák, hogyan csavarjanak fűt-fát az ujjaik köré.

Természetesen, biztosan vannak kivételek, nem vagyok egy megrögzött horoszkóp-hívő. De a skorpióknál tényleg ez a tapasztalat.

Ők amolyan kalandkeresők szerintetek?



2016. ápr. 11. 23:50
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Az ilyen horoszkópos baromságoknak nem kell hinni egy szemernyit sem. Az csak kitaláció.
2016. ápr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pro28 válasza:
Te skac tök mindegy hogy skorpió vagy nem a mai világban a nők legalább 75% azt csinálja :D a horoszkóp nem szabályoz semmit és nem számít semmit csak valaki hasraütés szerűen kitalálta ezt a hülyeséget. Na de az úgyis később derül ki hogy milyen egy nő.
2016. ápr. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki a napilapok horoszkopjaibol indul ki azzal egyetertek. A horoszkop hulyeseg es kitalacio! De alapjaban veve az asztrologia egy tudomany viszont te sem se az alattad irok nem ebbol indultak ki így azt tudom mondani higy maximum ha egy hazat nezunk az hogy skorpio valaki vagy sem az az alapzatot jelenti. De arra jon a fal ablak belso terek es teto... Na az az osszes tobbi ami szamit egy szemelyes horoszkopnal... Az igazi horoszkop amit szemelyre szabottan csinalnak nagyon jo. De ez mas tema. Viszont az is szamit mi az adott holgy aszcendense. Az a viselkedeset is mutatja....
2016. ápr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szoval a horoszkop nem az, amikor egy ujsagnal valakit megbiznak hogy irjon minden honaphoz valamit. Neha baromi mulatsagosnak tartom azt aki hisz ABBAN... De azon is aki pedig abban hisz hogy a horoszkop nem legezik csak mert abbol az ujsagbol indul ki ahol az x-edik ember irja ott aki nem is asztrologus... Masreszt nem is LEHET olyat irni aki mindenkire igaz. Altalanos hulyesegeket hordanak ossze es ennyi.
2016. ápr. 12. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A skorpiók csak a bikákat kedvelik igazán, a többiekkel csak játszanak.
2016. ápr. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én pontosan egy skorpió nő vagyok és igen nyilván vonz a kalandos élet de nem tudom hogy működik ez,hiszen eddig pont hogy engem ültettek fel :D és a bika férfiak...igen eltudják csavarnia a fejünket de mi jobban tartunk tőlük hiába mutatunk mást :) félünk a pofára eséstől.
2016. ápr. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
ÉN is SKORPIÓ NŐ vok!!!!!!!!!
2016. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A skorpió nők dögösek,nem kicsit nagyon.Bizony jól látod,mindig tudják mivel lehet az adott pillanatban elcsábítani valakit,de azt már sokszor nem tudják mi értelme is volt az egésznek...Én is ilyen voltam.aztán találkoztam azzal akinek valóban szüksége volt rám,és onnantól megszűnt az összes más férfi,de szó szerint.Ennek 23 éve,úgyhogy ebből is látszik,a skorpió nagyon hűséges és kitartó is tud lenni,ha van olyan akivel érdemes.Azért a jegy nem minden,sokféle skorpió nő létezik gondolom.Én ilyen vagyok.
2017. jan. 9. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!