Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen együtt élni egy oroszlá...

Milyen együtt élni egy oroszlán csillagjegyű nővel?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
96%

Oroszlán nő vagyok, és ilyen vagyok: határozott, szókimondó, nyílt, őszinte, hűséges, tisztelem a másikat, néha akaratos, harcias, kicsit irányító.


Párommal már 3 és fél éve vagyunk együtt, ő meg ikrek, nagyon jól kijövünk együtt.


Egyébként meg nem a horoszkóp a mérvadó, hanem maga az EMBER!

2016. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%

Én is oroszlán nő vagyok, ikrek párral :)

Csendes, álmodozó vagyok, házias és kedves, de nagyon tüzes és sokszor erélyes is.

Precíz vagyok és maximalista sok dologban (tisztaság, pénz beosztása, programok tervezése), túl is tudok néha pörögni, de a párom jól tolerál, és nem erőltetem rá magam, ha épp úgy alakul.

Összességében a hétköznapokban sok apró terhet leveszek a párom válláról, tisztelem a magánszféráját, szívesen gondoskodok róla, szenvedélyesen szeretem, de cserébe persze nagyon jól esik, hogy nagyon-nagyon imád engem :)

2016. aug. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kemény, de csodás
2016. aug. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Borzalmasan szar együtt élni egy olyan nővel, aki ilyen csillagjegyes baromságokban hisz. Nekem 3 évig ment :(
2016. aug. 27. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdekes, mert annak ellenére, hogy nagyon nem enged minimális beleszólást sem a dolgaiba, sem a rendszereibe, mindig ő akar vezetni, azért soha nem rosszindulatú, mindig adakozó és szeretetteljes, sajnos sokszor pletykás és enyhén lekezelő, de azért főleg pozitív jellem, nem kicsines és sz.rkeverő, mint sokan mások. Nőként van pár oroszlán nő ismerősöm és mindig jó hatással vagyok rájuk, ha szívesen adok nekik, ők is nagyon szívesen adnak sokmindent önmagukból, ugyanakkor fontos az is, hogy tisztelem az szféráját, a környezetét, nem vagyok rámászós típusú.
2016. aug. 27. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

Az első kettő tökéletesen leírta milyen valójában egy oroszlán csillagjegyű nő jellemzése!

Magam Nyilas férfi vagyok aki már 6 éve van egy Oroszlán nővel.

Pontosan a leírtak:)

Szerintem korrektak és szeretni valóak!

2016. aug. 30. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Oroszlánból a nőket kedvelem, ikrekből a férfiakat. Ikrek nőkkel és oroszlán pasikkal nincs jó tapasztalatom.
2016. szept. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van pár humoros és kedves példány, de a legtöbb inkább masszívan házi sárkány.

Óvakodj attól, akinek már gyereke is van! Ritka rossz emberek!

2016. szept. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!