Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hisztek az asztrológiában?

Hisztek az asztrológiában?

Figyelt kérdés
ha igen, miért?ha nem mér' nem?
2010. ápr. 21. 17:29
1 2
 11/13 Gyulusss ***** válasza:
Na jó, de ha azok mutatnak valamit, akkor az azt jelenti,hogy azoknak hatásuk van ránk, mégpedig valamilyen fizikai hatása. Én ezt így értelmezem. Szerintem ha közük van a sorsunkhoz, meg egyéb dolgokhoz, akkor azt valamilyen fizikai hatáson keresztül érik el, nem valamilyen túlvilági, megmagyarázhatatlan csodával:)
2011. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Hát rendben van, ha erre számítasz. Viszont vajon miféle fizikai hatás okoz szerencsét, meg a szerelmi élet megváltozását, stb?

De nem kell, hogy hatásuk legyen, végül is egy könyv sincs hatással arra, amiről szól, hanem csak belekódolták az információt.

Persze én sem hiszem, hogy isteni belekódolás történt, de nem is nagyon ismerem az asztrológiát, és állítólag marha bonyolult.


Egy régebbihez: hát ha a Holdnak egyszer van itt egy jelentős tömegvonzása, akkor nem lehet mit csinálni, maga felé vonzza a tengervizet is. De ebből még mért kéne más hatásokra is számítani tőle?

2011. jan. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én is hiszek benne, legfeljebb az asztrológusnak nem hiszek!
2011. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!