Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Egy asztrológus (etikett...

Egy asztrológus (etikett szerint) elmondhatja az ügyfelének, hogy mikor találkozik az igaz szerelmével, és hogy a jelenlegi kapcsolata "halálra van itélve"?

Figyelt kérdés
2016. szept. 5. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Mivel nem tudhatja biztosan nem is mondhatja.
2016. szept. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ha egy asztrológus adna az etikára, akkor nem sarcolna meg olyan embereket áltudámonyos fantazmagóriával, akik még az etikát és az etikettet is keverik.
2016. szept. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

Még az ezosok szerint sem egyenlő az asztrológus a jóssal.

Nincs megírva a csillagokban, mikor találkozik valaki az igaz szerelmével, hiszen ha így lenne, mindenki várna addig, nem menne bele halálra itélt kapcsolat(ok)ba.

.

Az asztrológus más pénzéből él, tehát ha fizet neki valaki, joggal KÖVETELI meg, hogy ne hallgasson el semmit! Az asztrológus csak aztán tud meg valakiről bármit is, ha az a valaki megrendeli nála a horoszkóp hókuszpókját. Ha viszont megrendeli, fizet, ha pedig fizet, nem hallgathat el semmit.

2016. szept. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Az asztrológus abból él, hogy hozzád hasonló befolyásolható emberek önként fizetnek neki. Nem lesz hülye olyat mondani, amivel elzárná a pénzcsapot, tehát kénytelen téged bizonytalanságban tartani, hogy továbbra is vedd igénybe "szolgáltatását".
2016. szept. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, mondd kérlek miből szűrted le, hogy könnyen befolyásolható vagyok e téren?
2016. szept. 5. 21:02
 6/7 A kérdező kommentje:
Második válaszoló. Valóban megtévedtem, de nem értem miért kell ilyen lealacsonytón válaszolni. :/
2016. szept. 5. 21:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de ha elmondja, az is akkora eséllyel lesz igaz, mintha én vagy akármelyik másik válaszoló mondaná.
2016. szept. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!