Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyennek várható egy Bak...

Milyennek várható egy Bak férfi és egy Oroszlán nő kapcsolata?

Figyelt kérdés

Már olvasgattam, de hátha van, aki új szemszögből világítja meg a dolgot, vagy saját tapasztalatot osztana meg.

Amit eddig tapasztaltam (saját élmény alapján):

Az illető Bak férfi látszólag felettéb egyszerű, érzelmei kimutatása terén nagyon óvatos, egy kissé hajlamos pesszimistán látni a dolgokat. Érzelmi téren 100%-ig biztos vagyok benne, hogy sokkal mélyebben érez, de a jéghegy csúcsa csak, amit látni enged. Küzd az álmaiért, de lassan, lépésenként, sok lemondással halad céljai felé.

Találkozásukkor teljesen kizökkenti az Oroszlán nő, valójában mindketten tanácstalanok egymással kapcsolatban, de kevezően hat rá a nagyvonalúsága (egyelőre...?), a lezsersége, a szenvedélyessége, amivel hirtelen a védvonalain belül találja őt, ami egyszerre imponál neki és rettenti meg, de nincs az a pénz amiért bármelyiket különösebben látni engedné.

Az Oroszlán első percben meghódíthatatlannak, elcsábíthatatlannak ítéli meg a Bak férfit. Mégis-mégis egyre közelít felé, nem (csak) azért, mert sérti az egóját, hanem mert annyira más, hajtja a vágy, hogy megismerje és megfejtse, és nem utolsó sorban, hogy kissé felderítse. Még az sem bántja, hogy nem rajongja körül, mert észreveszi az apró kis jelzéseit, és (esetünkben) rájön, hogy annak sokszorosa bújik meg a felszín alatt, így egyelőre átkalibrálja a kis szenzorait, mert érzi, hogy egy jó szava vagy félmosolya részéről felér 10 bókkal.

Érzéseim szerint a Bak most küzd azzal, hogy valaki így le tudja dönteni a lábáról, az Oroszlán pedig igyekszik visszafogni magát, hogy ne ijessze el őt, mert tudja milyen ritka kincs az ő szerelmét megkapni, ennyire elvenni az eszét - ami a precizitása mellett egyéb téren kifejezetten nagy erénye.


2016. okt. 1. 08:51
1 2
 1/11 anonim válasza:
16%
Ez teljesen változó kedves kérdező!
2016. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
27%
A horoszkóp csak egy buta babona, nem ezen fog múlni a közös jövőjük. A hosszú lére eresztett leírásba bele se néztem, nincs értelme végigolvasni.
2016. okt. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Pedig azért írtam le, mert ez eddig egy tipikus bak-oroszlán találkozás volt (ami eleve fura, mert ritkán mozognak azonos társaságban - nekem konkrétan teljesen új, mert soha nem volt dolgom bakokkal, bár utánaolvasva tipikus bak, pont azokat a dolgokat tapasztaltam nála korábban, mint amit a horoszkópokban olvastam utólag).
2016. okt. 2. 00:47
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rossz párosítás, hagyd el, és jöjj össze az anyjával.
2016. okt. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Jó, nyilván csak bizonyos %-ban határozza meg az alaptermészetet, de a részletes horoszkópok elég pontosak tudnak lenni. Nála pl. a napot se tudom még, ezért az nem játszik.

A szennylapokban az 5 soros "horoszkópoknak" viszont én sem hiszek, nem olvasok olyat.

2016. okt. 2. 07:22
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok leszbi, de majd megfontolom...
2016. okt. 2. 07:24
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanebben a szituációban voltam egy bak férfival( oroszlán nő vagyok.) Sajnos nem sikerült a dolog, pedig nagyon igyekeztünk azt hiszem mindketten. Én nem hiszek amúgy ebben a horoszkóp dologban, de rá és rám is nagyjából igazak ezek a leírások. Én azt hiszem elijesztettem az én bakomat..már nem vagyunk beszélőviszonyban sajnos. De minden szituáció más és más. Remélem neked szerencséd lesz!
2016. okt. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Oh igen, ismeros a helyzeted ;-) Mi bo 3 eve vagyunk egyutt, boldogok vagyunk. Neha vad vagyok neki, es ram szol, hogy legyek egy kicsit finomabb. En meg neha raszolok, hogy ne legyen annyira borulato es bokoljon egy kicsit tobbet. Nem mondom, hogy a legegyszerubb kapcsolat, de mi mindent megtudunk beszelni oszinten, es ha epp az egyikunk melyponton van, a masik mindig erot tud ad neki. Ketten egyutt legyozhetetlenek vagyunk. :-)
2016. dec. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Örülök nektek. Őszintén. Azóta tudom, hogy veszett ügy ez a felállás, viszont ritkán, nagyon ritkán, mikor jókor jó helyen találkoznak, kellő önismerettel rendelkeznek, mélyen szeretik egymást és kitartóak, egy csodálatos és hosszú kapcsolat lehet. Nem zökkenőmentes, de egy stabil kapcsolat. De sajnos legtöbbször túl korán feladják, és még alig bimbózva ítéltetik halálra a kapcsolatuk. Ti szerencsések vagytok. Nálunk egy nappal azután ért véget, hogy kiírtam a kérdést, egy bő héttel a megismerkedésünk után. Nekem is heves és gyors volt az egész... és megrémített az intenzivitása, de nem árulok el titkot, ha azt mondom ő zárkózott el úgy tőlem, hogy közel három hónap elteltével sem látok esélyt újra közel kerülni hozzá. Tökéletesen elvágott magától, nem látok módot kontaktba kerülni vele, hogy emlékeztessem az érzéseire irántam. Anélkül pedig... nem fog... már rég lemondott rólam. Én szeretem. Azt hittem... már én sem vagyok biztos benne mit érzett.
2016. dec. 28. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez hajmeresztő, komolyan, nálunk is így történt kb. Már mi sem beszélünk..én voltam a nő oroszlánként, ő meg a bak férfi. Ezek szerint tényleg van valami ezekben a horoszkópokban..Nálunk is ő zárta le a dolgot, meg sem akarta beszélni..És én sem tudtam visszafogni magam sajnos.
2017. jan. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!