Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő-oroszlán férfi...

Ikrek nő-oroszlán férfi párkapcsolata? Milyen lehet hosszú távon?

Figyelt kérdés

2016. okt. 9. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Hát az ikerpárból csak az egyiket ajánlom, és nem mind a kettőt, megronthatja a kapcsolatot, és és oroszlán férfiról még nem hallottam, nem lehet, hogy farkasember?
2016. okt. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha a horoszkóp alapján akarod megítélni, és dönteni, akkor szar.
2016. okt. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Az ikrek levegő elem, az oroszlán tűz. Nagyon jó párosítás!
2016. okt. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt kapcsolatom oroszlánnal én ikrek vagyok.

Az elején,amíg nem jöttünk össze és nem volt tisztázva,hogy mit is akarunk egymástól,tehát jól elvoltunk együtt,de mindketten próbálkoztunk másik emberrel is,addig minden naposak voltak a veszekedések. Barátom nagyon féltékeny típus volt,én meg szerettem húzni az agyát néha.

Amikor összejöttünk akkor már nem voltak miden naposak a viták,de így is gyakran előfordult,viszont mindemellett jó kapcsolat volt,talán az egyik legjobb. Mindenről tudtunk beszélni akár órákon át.

2016. nov. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Ikrek vagyok, és csak barátaim vannak, akik Oroszlán jegyben születtek, és úgy gondolom, hogy azt a felsőbbrendűséget és a sértődékenységet, ami nagyban hozzájárul az Oroszlán jelleméhez, egy Ikrek nem tudná sokáig elviselni.
2016. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát eddigi tapasztalatom szerint ez pont fordítva van... Legalábbis nálunk. Pont, hogy nagyon szétszórt és gyerekes a barátnőm, míg én pedig aránylag felnőttes és komoly. Igen, sértődékeny vagyok, mert rengetegszer sért meg... Majdnem napi szinten valamivel. Ami így szerintem teljesen normális, hogy megsértődök, ha ad rá okot.
2016. nov. 10. 15:43
 7/9 anonim ***** válasza:

Amúgy nagyon igaz, amit leírtál, a szétszórtság elég jellemző, a gyerekesség, meg úgy gondolom egy viszonyulási tényező: magyarul én is lehet, hogy valakivel gyerekesnek viselkedek, de az Ikrekben az a különleges, hogy ezeket változtatni tudja. Ugyanúgy tud halálosan komoly is lenni, mint infantilis. Ez az adott embertől függ, akivel kommunikál.

Ami a sértődékenységet illeti, magamból kiindulva, nekem sosincs szándékomban megbántani senkit, de egyrészt egy Ikreknek elég határozott a véleménye, s ezzel előfordulhat, hogy mások lelkébe tipor, másrészt pedig én azt vettem észre, hogy a viccesnek szánt megjegyzéseimet nem értik az Oroszlán ismerőseim.

Amúgy az előző voltam.

2016. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De hogy a kérdésedre válaszoljak, én pont emiatt nem jósolnék túl nagy jövőt, mert tudom, hogy téged mennyire idegesíthet a barátnőd viselkedése, s mennyire meg tudsz bántódni olykor.
2016. nov. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ikrek-oroszlán nő vagyok, még oroszlán férfival közeli kapcsolatom nem volt, viszont arra nem vennék mérget hogy nem találkoztam volna legalább egyel.. :)

Amit én gondolok, saját magambol kiindulva a kettős jegyből, hogy egy oroszlán férfinak mindenképp tetszik az sablonosan leirva hogy el kell kapnia az ikrek npt.. meg kell szereznie és egy ikreket elég nehéz lekötni... Ami szerintem pozitivum a szemében.. A későbbiekben pedig mindig fent kell hogy tartsa az érdeklődését, nem un bele a kapcsolatba, hogy na ez is megvolt, elég is volt, keződik minden előlről.... Ezek után pedig a kapcsolaton és a két ember hozzállásán mulik minden... De szerintem mindenképp jo lehet a két jegy találkozása.. Biztos nem unalmas ha tudják egymást kezelni megfelelőlen ha egy izig vérig- ikreket és egy oroszlán jegyű embert vezsünk, és tegyük fel a többi bolygoban is megtalálhatoak ezek a jegyek náluk:)

2016. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!