Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Tűz jegyűek között (Oroszlány,...

Tűz jegyűek között (Oroszlány, Nyilas, Kos) lehetséges a hosszú távú őszinte szerelem, kellemes házasság, kapcsolat, vagy csupán szexuálisan gerjesztik egymást évekig?

Figyelt kérdés

2013. nov. 26. 20:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
ha horoszkop alapjan valasztasz magadnak part, lesz par durva csalodasod az eletben, meg par masik elszalasztott lehetoseged...
2013. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
orosz lány? :O
2013. nov. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
A kos között semmikép, ők nagyon hajlamosak a megcsalásra. A nyilas is valamennyire. Az oroszlán ezek közül a legjobb, ők tudnak a legjobban szeretni állítólag. :)
2013. nov. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Nyilasként azt mondhatom, hogy kizárólag az életre szóló szerelmet/kapcsolatot/házasságot tudom kapcsolatnak tekinteni, ahol persze gerjedelem is van mindeközben. Hogy milyen jegyűvel az szinte mindegy. Ha beleszeretek, megismerem és belemegyek a kapcsolatba, akkor teljesen mindegy milyen jegyű, csak ő is úgy gondolja ezeket, mint én. Kivétel csak az ikrek. Velük nem lehet együtt élni.

A hűség az alap. Soha nem csalnék meg senkit. Ha már ott tart a dolog, az azt jelenti, hogy rég nem vagyok kapcsolatban, mert nem működött az ex-el.


Konkrétan tüzesekkel?

Másik nyilassal nem kezdenék lehetőleg, nehogy uncsi legyen a hasonlóság.

Oroszlán még sosem vett le a lábamról, túl nagyképűek és ridegek. De adnék esélyt a kivételnek.

A kosok sem gerjesztettek még sosem, inkább jó barátnak szoktam érezni őket, aki fél szavakból is megért. De ha véletlen mégis egy kosba zúgnék bele, nem hinném, hogy baj lenne.

A nem tüzes jegyűkekkel jobban szimpatizálok.

2013. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
7%

Nőkről tudok mondani véleményt:


Kos nő-idióta

Oroszlán nő-beképzelt

Nyilas nő-kurrva


Röviden ennyi

2013. dec. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
97%

Én kos vagyok és 6 és féléve van egy jóban-rosszban, sülve-főve együtt típusú párkapcsolatom, egy ikrek jegyűvel. Elvileg már legalább 10x szakítanunk kellett volna, meg kb. swinger klubba kéne járnunk, olyan csapodárok és kielégíthetetlenek vagyunk a horoszkópunk szerint.

Szerintem nem horoszkópfüggő az, hogy mennyire őszinte és milyen tartós egy kapcsolat. Sokkal inkább számít az ember érzelmi és értelmi intelligenciája, az, hogy mennyire szereti a párját, hogy mennyire értik meg egymás gondolkozását, és képes-e kompromisszumokra.

2013. dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen válaszaitokat, érdekesek voltak :) Kíváncsi vagyok a többiekére is.

A 5-nek üzenem: jómagam is Nyilas nő vagyok, viszont csak az ágyban hozom ezt a formámat, kapcsolatban biztos nem csalnám meg a másikat. Viszont ha esetleg a másik nem bírja velem az iramot, akkor lassítok és van egy olyan conformista oldalam, hogy elfogadom az ő teljesítményét és türelmesen kivárom a következő alkalmat :).

2013. dec. 9. 21:59
 8/13 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok


amit leírtam a 3 tűzjegyű nőkről az tapasztalat.

2013. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én pedig a kos és nyilas pasikról tudom és tapasztaltam, hogy igazi hímr..gyók. Nem vicc.
2013. dec. 10. 08:47
 10/13 anonim ***** válasza:

5-ős,illetve 8-as vagyok


"Én pedig a kos és nyilas pasikról tudom és tapasztaltam, hogy igazi hímr..gyók. Nem vicc."


Én egyik sem vagyok...tehát nem kizárt,hogy azok

2013. dec. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!