Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bakokról vélemény?

Bakokról vélemény?

Figyelt kérdés

19 éves bak lány vagyok. Visszahúzódó és beképzelt is egy kicsit. Sokan nem szeretnek csak úgy szóba állnak velem az osztálytársaim.

Én hűséges barátokat szeretnék ,úgy érzem mintha egyedül lennék.

Hohy tudnék változtatni magamon? :(



2016. okt. 22. 14:58
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Hogy* , bocs az elírásért!
2016. okt. 22. 15:01
 2/22 anonim ***** válasza:
59%
Sehogy. Ilyen ember vagy. Így kell szeretni, ha lehet.
2016. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
35%
Ugyanilyen vagyok, vízöntő. Ez nem horoszkóp függő, ilyen vagy. Majd lesznek barátaid, idővel.
2016. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 piriiiii ***** válasza:
82%

Én is bak vagyok, szintén lány, szintén 19.

Ostobaság, hogy ilyen vagy. MOST ilyen vagy, de tudod a hibáidat, képes vagy változtatnia, fejlődni, kilépni ebből.

Sokat olvastam asztrológia, hoszorkóp témában, azt fontos tudnod, hogy nem csak a napjegy számít, a horoszkóp ennél sokkal több és részletesebb dolog.

Nem lehet egy emberről úgy beszélni, hogy bak, vagy vízöntő, oroszlán, szűz, akármi. Úgy lehet róla csak beszélni, hogy született ekkor és ekkor, itt és itt, tessék, így álltak ott és ekkor a bolygók, ilyen volt akkor az asztrológiai helyzet.

Egyébiránt a bakok kemények, van egy saját légkörük, világuk (zárkózottnak tűnnek), amiből nehéz vagy lehetetlen kiszakítani egy bakot. A bak furcsa jegy, ahogy a vízöntő és a skoprió is. Legalábbis eddigi tapasztalataim szerint. A legnagyobb hiba szerintem egy bakban az, hogy nem igazán van tekintettel másokra, véghez viszi, amit akar, nem néz körül, hogy ezzel kinek árt, nem veszi észre mások érzéseit. Nyugodtnak, sőt, egyenesen érdektelennek és unalmasnak tűnnek.

2016. okt. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 piriiiii ***** válasza:
Igazából nem is teljesen korrekt, hogy azt írtam, ez a legnagyobb hiba bennünk. Úgy a helyes, hogy erre van hajlamunk.
2016. okt. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Sztem sem horoszkópfüggő a dolog. Nyiss mások felé,meg ne legyél beképzelt.
2016. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
40%
Hogy nyisson?
2016. okt. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Milyen '' horoszkóp függő '' ??

What??

2016. okt. 22. 16:35
 9/22 A kérdező kommentje:

Lucifer666 , a te válaszodra senki se kíváncsi, főleg nem én! Hmm....

Csak tudnám mit keresel folyton az Ezotérika környékén , nem vagy Isten aki mindent tud.

2016. okt. 22. 16:39
 10/22 anonim ***** válasza:
82%
Te magad írtad,h beképzelt vagy. Erre mondtam,h vegyél vissza,kicsit.
2016. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!