Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Én is kíváncsi vagyok ebből...

Én is kíváncsi vagyok ebből rá lehet-e jönni. Szerintetek nekem mi a csillagjegyem ez alapján?

Figyelt kérdés

Ugyanaz az aszcendensem mint a csillagjegyem.

Befelé forduló vagyok, nem szeretem a nagy összejöveteleket, bulikat, pár ember van csak, akit közel engedek magamhoz, velük viszont szívesen együtt vagyok akármennyi ideig. Nagyon érdekelnek az elvont témák, az ezotéria komolyabb területei is, de például filozófia, politikaelmélet, stb. Mindenfélébe belefogok, de általában hamar megunom őket és keresek valami újat ami leköt. Nagyon lusta vagyok, bevallom, és általában felszínes, viszont ha valami tényleg érdekel arról mindent tudni akarok és nem elégszem meg ha nem a tökéleteset nyújtom benne. Nem tudok veszíteni. Általában mindenről határozott véleményem van, de kevesekkel osztom meg. Bosszúálló és haragtartó vagyok, de nem mutatom ki, ha gyűlölök valakit, általában nem is tud róla. Időnként szükségem van arra hogy megállás nélkül menjek és pörögjek, de aztán el kell vonulnom magamnak kipihenni és akkor akár napokig nem beszélek senkivel, olyankor nincs rá igényem.


2016. okt. 28. 11:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vízöntő?? Nem tudom.
2016. okt. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az előző kérdést én írtam ki. Nos, az arra érkezett válaszok számomra azt sugallják, hogyha valaki nagyon beleássa magát a témába, akkor jó eséllyel eltalálja. A helyes válaszokból levontam párat(szerencsefaktor), így gondolom ezt. Eddig nem nagyon foglalkoztam ezekkel, ezután sem fogok, mindenesetre érdekességnek jó volt. Engem nem győzött meg túlságosan.
2016. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Én mondjuk tűz jegyet tippeltem neked, de írtam a Vízöntőt is, valamennyire értek az asztrológiához, úgyhogy nem is hasraütés szerűen gondoltam ezeket. Mégis úgy éreztem, valamelyik tűz jegy dominál. Ismered a percre pontos születési idődet, tudod az aszcendensedet és Holdadat? Vagy mondjuk hogy a Mars melyik jegyben állt a születésedkor? :) Kíváncsi lennék rájuk.
2016. okt. 28. 15:42
 4/14 anonim ***** válasza:
skorpió? Majd írd meg, kíváncsi vagyok
2016. okt. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Szerintem is Skorpió lehetsz:)
2016. okt. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kérdező:

Január 28-án születtem, hajnali 1 körül. A többit nem tudom.

2016. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ááááh tuti antisziciális vagy. De terápiával kezelhető!
2016. okt. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bak?
2016. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Évikekakuke válasza:
Ezek alapvetően vízöntő jellemvonások. És van egy nem ritka tapasztalatom. Sajnos a vízöntők legtöbbje hajlamos az autizmusra. De ki lehet nőni, hála az égnek. Introvertáltból extrovertáltá váltam, amire büszke vagyok, de valószínű, hogy sokat segített a bika aszcendensem :)
2016. okt. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mikor mondod el?
2016. okt. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!