Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van az, hogy az aszcende...

Miért van az, hogy az aszcendens jegyem személyiségleírása sokkal jobban illik rám, mint a horoszkópomé?

Figyelt kérdés
A horoszkópom Ikrek, az aszcendensem Kos. Mindkét jegy vonásaiból vannak rám illő dolgok, de úgy érzem, a Kos sokkal dominánsabb bennem. Ilyen esetben ha pl. párhoroszkópot nézek, érdemes-e az aszcendensemet venni alapul?

2016. nov. 1. 10:37
 1/8 anonim válasza:

Annyira nem ez a lenyeg egy parkapcsolatban. Mondom ugy, hogy olyan asztrologus csaladban nottem fel, ami miatt ertek is hozza.

Ha mondjuk azt mondom hogy vizonto napjegyu vagy oroszlan aszcendenssel, halak holdjeggyel, hidd el, abban is legalabb annyira magadra ismernel, mint ha azt mondom, hogy egy skorpio vagy, nyilas aszcendenssel es bika holdjeggyel...

Ami szamit egy parkapcsolatban: a szeretet, elfogadas, bizalom.

2016. nov. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
persze, nem mintha ez sok mindent befolyásolna, csak szeretek ilyeneket olvasgatni :) nyilván nem ez fogja megszabni, hogy működőképes-e egy párkapcsolat, de néha érdekes dolgokra hívja fel az ember figyelmét
2016. nov. 1. 13:12
 3/8 anonim ***** válasza:
57%

Régen, mielőtt a horoszkóp újra divatba jött volna, egyébként végig fontosabbnak tekintették az aszcendenst, mint a napjegyet/csillagjegyet. Az, hogy most mindenki a csillagjegyre fókuszál, újkori dolog. Egyébként is, a kos egy erősebb jegy, mint az ikrek, így könnyebben nyomhatja el azt, főleg ha más bolygóállásaid is inkább azt erősítik.

Párhoroszkópot alapból nem érdemes nézni, mert ha belegondolsz, honnan tudod, hogy a másikra a napjegye van a legnagyobb hatással? És nem pl az aszcendense? Vagy, mint pl rám, a Holdja?

2016. nov. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Mert jobban dominál.
2016. nov. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :) Az ő horoszkópja Nyilas, több helyen is olvasgattam Nyilas horoszkóp-személyiségleírásokat, és eléggé illik rá, szóval nála valószínűleg ez dominál, engem viszont inkább az aszcendensem, a Kos jellemez. Most kíváncsiságból megnéztem, a holdjegyem Bak. Még mindig úgy gondolom, hogy nálam a Kos dominál leginkább, de a van, ami igaz rám a Bak/Ikrek vonalból is.
2016. nov. 1. 17:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Két tűz jegy elég tüzes párt tud alkotni, jó és rossz értelemben is. :D Nálad előny, hogy az ikrek tulajdonságaid miatt nem veszed annyira keményen a dolgokat, a föld jegy meg kicsit stabilizál. Úgyhogy simán működhet. Hajrá. :)
2016. nov. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:
Szerintem ne ilyen párhoroszkópot nézegess, ami csak a napjegyek alapján hasonlít össze. Egy szinasztria ennél sokkal részletesebb és sokatmondóbb.
2016. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi :)


#6

hát épp ezaz, hogy amit leírtál, az az, ami pont egyáltalán nem illik rám az Ikrekből :D

2016. nov. 4. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!