Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A "Ki illik hozzád a horoszkóp...

A "Ki illik hozzád a horoszkópod szerint? " kérdéseknél miért nem foglalkoznak az aszcendenssel?

Figyelt kérdés

Úgy hallottam, hogy 30 éves kor felett már az aszcendens jegy az ami uralkodik. Akkor nem az lenne logkus, hogy ezt is figyeembe vegyék? Van nem lényeges?


Néhány példa link:

[link]

[link]

[link]



2014. jan. 15. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökmindegy foglalkoznak vele, vagy sem, egy párkapcsolati horoszkópnál két percre pontos születési képletet kell összevetni és nem a csillagjegyet, vagy az aszcendenst.
2014. jan. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mert az túl bonyolult lenne egy rövid, vázlatos leíráshoz.

Egyébként úgy tudom, nem 30, hanem 40 felett veszi át az "uralmat" az aszcendens.

2014. jan. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
en meg ugy tudom,hogy a horoszkopnak es az aszcendensnek f.aszom köze sincs ahoz,hogy kivel eled le a szaros eleted,es kivel vagy boldog.
2014. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%

Egyet értek az utolsóéval! Soha nem érdekelt a horoszkóp, főleg, hogy azok után, hogy két kapcsolatom, már emiatt ment tönkre. Az első esetben az anyuka meggyőzte a fiát, hogy "ez a kislány vízöntő, ez nem szereti a romantikát, keményen kell vele bánni, mert nem fog megbecsülni". Hát igen.. egyet ért el: pár napon belül elhagytam, mert nem bírom a jégcsap embereket.

A másik eset: valaki egykoron nagyon közel állt a szívemhez. Megcsináltatta egy haverjával a horoszkópomat, és az jött ki, hogy nem illünk össze. Emiatt kb 1 hétig nem beszélt velem és hezitált.

Nem ezen múlik a boldogság.

Lehet, hogy vízöntő vagyok, de a kreativitáson kívül hála istennek, semmi sem illik rám abból a jegyből.

2014. jan. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Rafael Csaba ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező,


ezek a weblapok sajnos nem hitelesek. Nem asztrológiával foglalkoznak, hanem meséléssel, fantazmagóriákkal. Ez az un. "vásári asztrológia" kategóriája. Ezekkel nem érdemes foglalkozni.


Mint ahogy az első hozzászóló is utalt rá, a horoszkóp felállítása előtt, a születési dátumot mindenképpen be kell pontosítani (bár nem két perc, hanem másodperc pontossággal) az életesemények alapján. Csak ezután lehet horoszkópról beszélni.


Amit a kérdésedben említesz, hogy az "aszcendens x kor után lesz jellemző", szintén az vásári asztrológia hiedelme.


Az aszcendens egy eszköz, ami a Napjegy megvalósítását segíti.

Pl. egy Ikrek aszcendens úgy segíti a Bak Napot, hogy a jó kapcsolatteremtő képességén keresztül tudja mások célját segíteni(Bak Nap). Mondjuk egy háziorvos, aki ért a betegek nyelvén.

Vagy az Ikrek aszcendens úgy segíti a Kos Napot, hogy a jó kommunikációs készsége segíti abban, hogy másokért küzdjön (Kos Nap). Mondjuk egy edzőt.


Tehát az aszcendens a horoszkóp többi eleméhez igazodik, s különböző életszakaszokban, élethelyzetekben máshogy jelenik meg. A példánál maradva az Ikrek aszcendens kamaszkorban segít abban, hogy jól menjen a füllentés, s kidumálja magát dolgok alól; huszonéves korban már jól jön, ha emberekkel kell ismerkedni; később jól jön, ha tanítani szeretne, vagy kereskedelmi pályát választ; stb.


Az aszcendens szimbóluma egész életre szól, csak más-más analógiái jelennek meg, ugyanannak az archetípusnak.


Üdv, Csaba

2014. jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Aki arról ugat, hogy nem érdekli a horoszkóp, az miért ír ide??? És mi értelme olyan hosszú választ csak erről írni??

Javaslom az UFÓ-król szóló kategóriát, abban biztos profik vagytok.

2014. jan. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Rafael Csaba ***** válasza:

Kedves #6. névtelen hozzászóló,


nem túl kedves dolog olyat írni egy ember hozzászólásához, hogy "ugat". (nem tudom pontosan, hogy kiéhez írtad).

Ez Téged jellemez, nem a hozzászólót.

Megláthatod, hogy mi értelme van több sorból álló hozzászólásokat beírni, ha elolvasod azokat. Nyilván van vmi mondani valójuk :)

Arra szólítod fel a kérdéshez hozzászólókat, hogy írjanak az "Ufó rovatba", mert biztosan értenek hozzá. Ezt nem tudom miből gondolod, talán látó vagy? :)

Az ilyen jellegű hozzászólásokért kár erőt kifejteni a klaviatúrán. Senkinek nem segítesz, csak a benned lévő negativitást fröcskölöd szét :)

2014. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valamennyire biztosan számít, de ha a többi bolygó "üti egymást" akkor hiába passzol csak az aszcendens, ha a többi nem.

skorpió vagyok halak aszcendenssel, az előző párom kos volt skorpió aszcendenssel.

A halak és a skorpió elvileg jól kijön egymással. De nekem ez az illető túl heves természetű volt és állandóan veszekedtünk, mert szerintem olyan dolgokon is felkapta a vizet, amire én csak legyintettem volna.

Viszont profin fel tudott hergelni azzal, hogy ő ideges volt, ugye a halak miatt én hajlamos vagyok átvenni más érzéseit. Tehát vagy együtt pattogtunk milyen igazságtalan ez meg az, vagy egymással szemben.

A mostani párom halak, nem tudom milyen aszcendenssel, vele fél év alatt egyszer sem sikerült összevesznem.

Ami nálam azért nagy szó.

Ha volt valami probléma, egyszerűen leült velem és hajlandó volt(és van) velem megbeszélni (ilyen emberrel is ritkán találkoztam).

És nem másokat vagy engem, vagy a körülményeket hibáztatja, hanem kielemezzük a probléma gyökerét és megoldjuk.

Szóval ő egy nagyon nyugodt típus.

De lehet simán, hogy nem is horoszkópfüggő az egész, hanem annyi a titok, hogy egy heves vérmérsékletű vagy könnyen felidegesedő ember inkább nyugis társat keressen maga mellé és így jobban kijönnek.

2014. jan. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!