Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mit javasoltok egy iker és...

Mit javasoltok egy iker és egy szűz kapcsolata esetén?

Figyelt kérdés
A szűz és az iker a leírások szerint eléggé különbözőek. Nem is sok jövőt adnak a jóslatok a kapcsolatuknak. De ezért előfordulhat, hogy mégsem elfutni szeretnének a problémák elől, hanem szeretnék azokat megoldani. Ez esetben szerintetek mik a legfontosabbak, amikre figyelniük kell?

2016. nov. 6. 17:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Szuzkent ket ikerrel, hat, maradando elmeny lett volna 20 eve, az biztos... :D


A viccet felreteve, a horoszkop alapjan part valasztani ostobasag, az emberi tulajdonsagokat nem a szuletes idopontjaban itt vagy ott allo bolygok vagy csillagok befolyasoljak. Eleted szerelmet szalaszthatod el, ha ilyen babonak befolyasoljak a donteseidet.

2016. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Választ természetesen olyantól várok, aki hisz a csillagjegyekben. Más nem tud ilyen kérdésre érdemben reagálni.


Én sem szeretek takarózni a csillagjegyekkel. Nem is olvasok napi horoszkópot, még véletlenül sem. Nem jósolok, tiltja is a vallásom. De a csillagjegyek jellemzésében van valami. Rám is igaz az enyém és a pároméra is az övé. Nem eszerint választok. És mindig vannak egyéni eltérések. De nagy vonalakban igaz. Nem takarózni akarok ezzel, hanem tanulni belőle.

2016. nov. 6. 18:16
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Mindenkire igaz valamelyik mert egy rakás általánosítás, és részigazság halmazgyüjteménye az egész...

Afrikába nagyokat röhögnének ezen a négerek, mert ez a fehér ember marhasága...

2016. nov. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én hiszek a horoszkópban (nem a csillagjegy leírásokban). De ti kapcsolatban vagytok, és illik is rátok, azt mondod. Akkor csak te tudod, milyen a kapcsolat, milyen téren vannak problémáitok, és az melyikőtök személyiségéből fakad. Ez a fontos, ezt figyeld, és ha ezeket felismered, akkor te tudsz változtatni. Sokkal fontosabb, mint hogy idegenek mit írnak neked itt.
2016. nov. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
44%

Ha az ikrek nem vesznek össze a szűzön, akkor szerintem no para ;D


(Bocsi, kihagyhatatlan volt..)

2016. nov. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

párom, aki iker, volt barátnője szűz volt, 3 évig voltak együtt


párom állítása szerint a csaj egy kicsit zárkózott volt, sokszor volt, hogy nem volt téma miről beszélgetni, viszont nagyon jó megfigyelő volt a csaj.

nem volt nagyon aktív mozgásban még a lányzó.


most párom velem van, én oroszlán vagyok, tökéletes az összhang kettőn között, márciusban leszünk 4 évesek és áprilisban pedig összeköltözünk.

2016. nov. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem a szexuális vonzalom az, ami összehozza őket, hanem mert gondolkodásban nagyon hamar egy hullámhosszra tudnak kerülni, és hasonló a világlátásuk, mentalitásuk. Ez meglátszik a szexuális életükön is. Fiatalabb korukban az Ikreknek kitartásra van szüksége, amivel feloldhatja a Szűz vonakodását. Később, 10-20 év múlva nem fordítanak túl sok energiát szexuális élvezetekre.
2016. nov. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
48%
Én a szűzhöz inkább egy bikát javaslok.
2016. nov. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Higgadt, nem erőltetett kommunikáció.

Ikrek próbáljon meg koncentrálni, szűz pedig értelmezze lazán dolgokat.

Írj rám s adok konkrét segítséget ha kérdezel.

2016. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ismerek ikrek nő + szűz férfi házasságot. Válás lett a vége. Nagyon nem működött. Az ikrek sz@r háziasszony, a szűz pedig ritka kötekedős volt a kapcsolatban.
2016. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!