Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi lehet a csillagjegyem? (lent)

Mi lehet a csillagjegyem? (lent)

Figyelt kérdés

Többen játszottak már ilyet, ezért én is beállok a sorba, de főként azért, mert szinte mindenki félreismer.


Első megjelenés, az emberek szerint ilyen vagyok, akik alig vagy nem ismernek: megszeppent, visszahúzódó, halkszavú, félénk.

Azt látják rajtam, hogy megvagyok szeppenve, pedig nem igaz. Ha nem otthon vagyok és nem mutathatom meg milyen vagyok, akkor vagyok csendben, de leginkább azért mert nem érdekel az ő témájuk. Fapofával nézek, érzelem nincs rajta, még egy mosoly sem, ezt is próbálták erőltetni, de nem megy. De belül igen is mosolygok, ha olyan történik, de nem tudom kimutatni és a haragot se.

A tesóm poénjait viccesnek találom, de nem tudok rajta nevetni, ezért azt hiszik engem nem érdekel. Meg, hogy semmi se érdekel engem.


Hát általában nem is érdekelnek azok a dolgok, ami a legtöbb embert, saját elvont témáim vannak, illetve olyan dolgok, amit csak én tartok viccesnek, na azokon nagyokat tudok röhögni.


Agresszív vagyok, régebben nekimentem az embereknek, suliban, verekedtem, aztán leszoktam róla, és szavakkal megyek neki. Nagyon sértő tudok lenni, a gyenge pontjaikat találom meg, nagyon rá tudok erre érezni.

Most van egy ellentmondás bennem. Tartom a haragot, igen, de ha az illető megkeres h bocsássak meg neki, akkor kap egy esélyt, de néha többet is az a baj. Ha meg nem, akkor örökre haragszom rá és felgyülemlik bennem a gyűlölet. Hajlamos vagyok ilyenkor kötekedni vele, persze úgy hogy kisebb szúrka-piszkák, ami ártalmatlannak tűnik de tudom hogy őt idegesíti. Hát nem nehéz velem összeveszni, de ok nélkül senkivel nem teszek ilyet.


Hajlamos vagyok emberekhez ragaszkodni, olyankor ki akarom sajátítani, ha mással beszél, elfog a féltékenység, sokszor szóvá is teszem h zavar ha vele beszél és elkezdem gyűlölni az illetőt. Viszont a másik akihez ragaszkodom, őt meg nagyon szeretem.


Sokan azt mondják rá akarom erőltetni másokra az akaratomat, lehet igaz. Sokszor próbálom rábeszélni, hogy az én megoldásom a legjobb. Nem mindig de legtöbbször elérem, ha meg nem, akkor összeveszek az illetővel.


Ha valamit elkezdek és elhatározom magam azt végig csinálom, mindent beleadok, nem sumákolom el. Ha valamit nagyon nem akarok, és elvileg muszáj lenne, akkor nagy az ellenállás, otthagyom, bár mostanában el sem kezdem. Szeretem eltervezi előre mit hogyan, ha meg nem úgy jön össze az zavar és ideges leszek. Nem bírom a változást, a megszokott dolgokat szeretem.


Nem szeretem a felületes dolgokat, mindent csak részletesen, vagy sehogy.


Nem lehet befolyásolni, vagy csak nehezen.


Nem szeretem a döntéshelyzeteket, hajlamos vagyok hirtelen gondolkodás nélkül dönteni amit meg is bánok utána. De van, hogy sokáig rágódom rajta.


Ha vásárolni megyek, az kb fél óráig tart, mert nehezen döntöm el melyiket vegyem.


sokan azt mondják túlérzékeny vagyok és mindent a szívemre veszek, próbálom ezeket semmibe venni mégis beszélek róla és szidom őket, mint a bokrot, mert nagy a gyűlölet irántuk.


Utálok mások előtt gyengének tűnni, olyankor szerencsétlennek érzem magam, igyekszem elkerülni ezeket.


Hát nagyjából ennyi jutott eszembe, azt sem bánom ha az aszcendensemet találjátok ki.



2016. nov. 11. 21:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Lefogadom, hogy Halak vagy, vagy Rák. Rám ez a két jegy van nagy hatással és majdnem mindenben ugyanilyen vagyok. Ha nem, akkor tévedtem, bocs. :D
2016. nov. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

ja elfelejtettem hogy jó emberismerő vagyok, elég korán rá tudok arra érezni ki milyen, ki az aki kétszínű, ki az aki kibeszél, ki az, aki őszinte.


Szeretek egy dologgal foglalkozni de azzal nagyon és mindent beleadok, ilyen téren elég beszűkült vagyok, mindenhol használom a megérzéseimet, ráérzéseimet. Néha magától jönnek.

2016. nov. 11. 21:27
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Halak. De lehet van benned egy kis Ikrek is.
2016. nov. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
közben eszembe jutnak a dolgok. Irigy vagyok de nagyon és ez is gyűlöletet szül, mindig bosszúról álmodozom, ha lehetőségem van és olyan helyzetben vagyok meg is teszem.
2016. nov. 11. 21:39
 5/35 anonim válasza:
Talán ikrek
2016. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Skorpió?
2016. nov. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy valami víz jegy. Ikrek is lehet a sok dumcsi miatt, de víz jegy biztos, hogy hat rá elég erősen.
2016. nov. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
Nyilas, mert én is ilyen vagyok
2016. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim válasza:
100%
Halak vagy Vízöntő?
2016. nov. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Totálisan BAK ☺
2016. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!