Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Van itt olyan valaki, aki...

Van itt olyan valaki, aki első ránézésre, kinézet alapján meg tudja állapítani az illető csillagjegyét?

Figyelt kérdés

Elsősorban most a napjegy érdekelne engem. Anya és fia. Tehát igazából azért érdekelne, mert az anyuka jegyét nem tudom, próbáltam kideríteni de nem sikerült, csak a születési évét. A fiát meg azért rakom be, mert az övét bár tudom, de letesztelem azt az illetőt aki itt jelentkezik, hogy ő tudja-e, és ha kitalálja akkor el lehet rajta gondolkodni.

Tehát a képek.


Anyuka: [link]


És a fia:

[link]


Még az is érdekelne, hogy ha valaki ért ehhez, mi alapján tudja megállapítani. Mert tudom hogy van ilyen.



2016. nov. 14. 20:11
1 2
 1/17 DR.Strange válasza:
anyuci skorpió a fia oroszlán vagy szűz.
2016. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
ez most tipp volt? Mi alapján mondod ezeket?
2016. nov. 14. 20:26
 3/17 anonim válasza:
A fiú szűz.
2016. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
első vagy, ugye? mi alapján mondod h szűz jegyű?
2016. nov. 14. 20:33
 5/17 anonim ***** válasza:
Tippelek külsőre, vagy mindketten skorpiók, vagy anya skorpió, fia mérleg.
2016. nov. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nem válaszolok privikre, de akkor választok, legyen mérleg a fiú, a mérleg ismerőseim ilyenek, jó pasik de nem az a babaarcú szépfiú, karakteresebbek. De csak tipp. Az anya skorpió? Nehéz külső alapján tippelni, ismerek sok olyat, aki tipikusan úgy néz ki külsőre, ahogy leírják a jegyekhez, pl rám is meg lehet mondani első ránézésre annak aki ért hozzá, én nagyon tipikus vagyok kinézetre. De olyanokat is ismerek, akik teljesen máshogy néznek ki mint "kellene".
2016. nov. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
hát én nem mondanám karakteresnek de te tudod, priviben megirom akkor h mi neki. Anyukát nem tudom, mondom.
2016. nov. 14. 21:00
 8/17 anonim ***** válasza:
Ja tényleg hát bocsi, az nem egyértelmű, bármi lehet, csak betippeltem a skorpiót. De ennyi erővel nyilast vagy rákot is írhattam volna mert olyan vonásai is vannak, vagy mérleg, mint a fia. Szerintem ezt 100%-ra senki se fogja megmondani, pedig már én is kíváncsi lennék rá.
2016. nov. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
de egyébként miért nem válaszolsz privátra?
2016. nov. 14. 21:25
 10/17 anonim ***** válasza:
Anyuci halak ,a fia bika sztem !
2016. nov. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!