Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bakok között van olyan aki...

Bakok között van olyan aki nem olyan rohadt negatív, túlagyalós, extrémen szorongó, semmisejó típusú, hanem "normális"?

Figyelt kérdés

Egy bak, szűz aszcendenssel aki full ilyen, mint a leírtak, vajon tud változni, vagy az egész életét egy idegesítő, rinyáló emberként kell leélnie?

Utálom, gyűlölöm magam amiért ilyen vagyok, tudom mekkora hibák ezek és mennyire keresztbe teszek saját magamnak az élet bármely területén. De ha elkezdek magamra erőltetni egy pozitivabb "szemüveget" és megpróbálni másképp nézni az életemet, a párkapcsolatomat, stb, egy darabig működik, ideig óráig mintha működne is, aztán leesik az álarc és visszajön a valódi problémázós, önsajnáltatós, tehetetlenkedős énem és ugyanolyan szarul leszek..... minden bak ilyen, vagy ez már nem szimpla merevség, hanem mentális gond? Nemtudok senkihez, semmihez alkalmazkodni.


2016. nov. 27. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy vannak tőled rosszabb helyzetben levő emberek is akik boldogok.Ha ők boldogok tudnak lenni akkor te sem vagy egy elveszett ember ! Láttam a Fábry showban egy tolókocsis lányt aki vidám volt.Volt életkedve.Gondolj arra hogy ha ő boldog tud lenni úgy,hogy nem tud járni.Akkor te is fogad el magadat.
2016. nov. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
En ismerek 1 ilyen hölgyet, kb 55 éves és tipikusan az akit leirtal!! Szerintem nem tudnak valtozni :(
2016. nov. 27. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ne keseredj el. Én bak vagyok, néha kicsit magának való, de ki nem? Nem vagyok negatív, hacsak nincs valami különösebb ok, bár ez nem mindig volt így. Nem nevezném rinyálónak magam, bár tény, hogy erősebb személyiség vagyok, így nem szeretem kimutatni az érzelmeim. Szeretek megismerni embereket, de csak az igaz barátokat engedem közel. Hajlamos vagyok dühbe gurulni, amikor nincs rá okom, ezen dolgozom, nem szeretek megbántani embereket. szerintem nincsenek akkora gondok velem, és szerintem veled sincsenek. Keresd azt amitől boldogabb leszel, és próbálj meg nem görcsölni mindenen. Régen én még egy vásárlástől is zavarban éreztem magam,izgultam, de azóta lett egy munkahelyem, ahol emberekkel foglalkoztam, es ez nagyon sokat segitett. Megismertem a jelenlegi barátom, aki szintén pozitív hatással van rám. Szerencsére a családom is tisztelem és szeretem, pedig nem vagyunk gazdagok. Vannak őszinte barátaid? Eljársz időnként otthonról? Illetve a túlgondolásről. Ez rám nagyon jellemző de sosem éreztem gondnak. Elég érzékeny vagyok, nem igazán tudom elviselni ha bántanak. Szerintem túl negatívan állsz magadhoz. Keresd meg magadban a szépet. Gyakrabban szánj időt a hobbiaidra, illetve ha ezt tudod valakivel, együtt csinálni az is nagyon jó. Sportolj valamit, én is ezen dolgozom most :D. Mindenki tud depis lenni, hidd el nem csak te.:) Bocsánat a regény hosszúságért. Sok sikert kívánok!
2016. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én alapvetően nem szeretem a bakokat, mert vizöntő vagyok és idegesitenek az ilyen rendmániás, rendszermániás emberek. De ismerek teljesen jófej bakot is, pedig nem is fiatal, de teljesen laza, abszolút nem olyan, mint amit leírtál. A csillagjegyed csak egy dolog, persze hogy tudsz változni, ha akarsz.
2016. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utálok általánosítani, de sok Bakot ismerek, és sajnos mind kb. ilyen. A Bakokkal szerintem az a legnagyobb baj, hogy amennyiben a karrierjükben nem tudnak kibontakozni, akkor megkeserednek. Ha viszont tényleg élvezik a munkájukat, akkor meg semmi mással nem foglalkoznak, nem érdeklik őket a gyerekeik, elhanyagolnak minden mást.

Ezt tényleg csak a személyes tapasztalatomból mondom, és biztos vagyok benne, hogy nem mindegyikük ilyen.

2016. nov. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!