Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Melyik az a horoszkóp oldal...

Melyik az a horoszkóp oldal ahol a legmegbizhatóbb a napi, heti, havi elemzés? Melyik számotokra a legjobb?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Mindegyik egyforman megbizhato, mindegyiknek egyforman lehet hinni.
2016. dec. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem az iróniát.... ;)


De kérem csak azok irjanak akik tényleg tudnak ajánlani megbizható oldalakat.


Köszönöm

2016. dec. 2. 20:58
 3/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem létezik ilyen. Ha a horoszkóp hiteles lenne, akkor is minden embernek külön el kellene készíteni. Mi lenne abban hiteles, hogy 12 féle embernek íródik valami?
2016. dec. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"De kérem csak azok irjanak akik tényleg tudnak ajánlani megbizható oldalakat."

Miért teszel fel olyan kérdést, amire nemlévő emberektől vársz választ?

2016. dec. 3. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Számomra a borsonline-on lévő horoszkóp tökéletes :D úgy értem mindig elolvasom felkelés után,illetve este és csak ámulok,hogy mennyire durván illet a napomra(a hetit is stimmelni szokott)
2016. dec. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En nagyon sok horoszkopot el szoktam olvasni minden heten, talán az astronet az, ami leginkább beválik. Nem mindig! De abból jött be a legtöbb dolog eddig. Viszont nekünk itt Szekszárdon jár egy Tolnai extra nevű hetilap, na az az igazi. Gyakorlatilag sosem hazudik, nagy ritkán nem jon be amit ir. Nem ezt írtam elsőnek, mert ugye ez csak itt van, nem országos, de ez a legjobb.
2016. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!