Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy igazi skorpió nő?...

Milyen egy igazi skorpió nő? Leírnátok, ha van ilyen ismerősötök?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 21:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%
Mosolygós, jó fej, kedves.
2016. dec. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Általában külsőleg jó megjelenésűek.Nekem egy bika nőn kívül szinte csak skorpió nővel volt vonzalmam.Jók kitartásban pl az egyik hajnalig tanult és alíg aludt 2-órát.Jó bizalmi kapcsolatban voltam vele.Család centrikusak,és kimondják amit gondolnak,akkor is ha az nem jó vélemény.Én nem tudok rosszat mondani róluk. 38 F
2016. dec. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. dec. 2. 21:20
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Manipulatívak, rosszindulatúak, bosszúállók. Bármi áron!!!
2016. dec. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%
Felhív, rámzúdit mindent, de meg se hallja ha én is mondanék valamit, hirtelen haragú.
2016. dec. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
82%
Az én feleségem is az. Imádnivaló, de óvatosnak kell lenni vele.
2016. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
exnejem az, kezelni lrhet oket De nem eri meg
2016. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Miért kell óvatosnak lenni velük?

És miért nem éri meg? :)

2016. dec. 5. 09:36
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
hazamész mert nyugalmat akarsz már otthon vár hogy kapj megint a fejedre, döntést hozni se lehet csak harc árán.. Elég harc az élet, otthonra nyugalom kell, amit nem kaphatsz meg ha skorpió nő van otthon.
2016. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy szóval tudnám őket jellemezni. Olyan mataharik. (Na, na, mennnyünk mááá!)


Bővebben: semmi lazaság, vidámság nincs bennük. Kolléganőm rettentően szép volt, de olyan volt, mint egy fapofa. Semmi lágyság nem volt a lelkében.


Öreganyám olyan volt, mint aki most ért haza a háborúból. Még az öltözködése is férfias volt.


Szeretnek szórakozni más emberek érzéseivel, lelkével.


Szívósak, kitartóak, mint egy skorpió.


Nincs bennük empátia, hogy a másik ember is ember, ezért figyelemmel vagyok iránta. Ugatnak, idegeskednek, ordítoznak. Nekik "muszáj" kiélni magukat, mert anélkül nem világ a világ.


Ezen az oldalon mindent megtalálsz róluk.


[link]


Ha lehet, akkor nagy ívben kerüld el őket!


Persze lehetséges, hogy csak a véletlen műve, hogy én csak ilyen skorpió nőket ismertem.


Fontos, hogy minden ember más és más! Nem lehet minden skorpiót egy kalap alá venni. Ezt úgy lehet inkább leírni, hogy 100 mérleg, vízöntő, ikrek jegyű emberből előbb találsz mondjuk 10 humánusabbat, mint 100 skorpió vagy oroszlán jegyű emberből.

2016. dec. 26. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!