Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen egy igazi skorpió nő?...

Milyen egy igazi skorpió nő? Leírnátok, ha van ilyen ismerősötök?

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 21:00
1 2
 11/19 anonim válasza:
82%

Itt van egy jellemzés:

[link]


Nekem volt skorpió kolléganőm és évfolyamtársam is. Szerintem a skorpió nő egyrészt kitartó, de ugyanakkor makacs, önfejű is.

Egy vélemény létezik; az övé. Nem enged az 'igazából', akkor sem, ha nagyon nincs. Ha térdre kényszerül, mert mondjuk tényleg nincs igaza, be-/megsértődik.

Jellemzően nem kész a kooperációra.

2017. jan. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
82%
10,11#:Mennyire igazatok van,főleg neked 10-es! :D
2017. febr. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"Szívósak, kitartóak, mint egy skorpió."


Azért ezt nem mondanám, egyedül meg is döglenének, egyedül nem képesek semmit sem elérni. Mindig kell nekik valaki, akit fel tudnak használni, szerintem az összes skorpió nő nárcisztikus, nincs kivétel köztük.

2023. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#13


Skorpió nő vagyok, 28 éves. Van 2 gyerekem.


Januárban lesz 2 éve, hogy egyedül vagyok velük, de a jég hátán is megélek. Gyerektartás mindössze 20-20 rongy fejenként a kettőre.


A nárcisztikus viszont igaz a legtöbb skorira, az öntörvényűség rám hatványozottan. Ha magamból indulok ki, százszor inkább egyedül vagyok, mint bárki is megpróbáljon 'ledominálni', vagy ne értsen egyet a nézeteimmel.


Kevés barátom van, de értük ölnék.


Igazság szerető ember vagyok, tűzön-vízen át harcolok az igazság mellett azzal szemben, aki hamis, nem korrekt, sunyi, hazug.


Fotóművészet a hobbim, abban ki tudom élni magam: rendszerint az élet árnyoldalait dolgozom fel bennük, mint az alkolizmus, drogfüggőség, depresszió. Fekete-fehérben dolgozom.


Hirtelen haragú vagyok, de nagyon jólelkű. A titkokat jól kezelem, vonzódom a polgárpukkasztó, tabudöntögető emberekhez.


1-2 barátom alvilági kötődésű....



Én ilyen vagyok.


28/L skorpió

2023. nov. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"A nárcisztikus viszont igaz a legtöbb skorira"


Abszolút alkalmatlanok a társas életre, mert mindenkit csak tönkretesznek maguk körül. Gondolom te is ilyen vagy, ezért is lehetsz egyedül, mert biztos szörnyű természeted van. Pedig hiába ez a nagy büszkeség, a karma a skorpió jegyű embereket is ugyanúgy utoléri, méghozzá elég hamar, ez alól nincs kivétel.

2023. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Januárban lesz 2 éve, hogy egyedül vagyok velük, de a jég hátán is megélek."


"Kevés barátom van, de értük ölnék."


Most akkor egyedül vagy, vagy nem? Egyik szavad, üti a másikat.


"Igazság szerető ember vagyok, tűzön-vízen át harcolok az igazság mellett azzal szemben, aki hamis, nem korrekt, sunyi, hazug."


A skorpiók a legjobban titokzatos emberek, akkor milyen igazságról is beszélsz? Meg vannak titkaik, de persze ők szentek, a legjobban képmutató emberek és nagyon rafináltak is.

2023. nov. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

16



Látom, nem sikerült teljesen értelmezni, de essünk neki újra, szóval:


Januárban lesz 2 éve, hogy egyedül vagyok, azaz nem élek tartós párkapcsolatban. (Zárójelesen azért megjegyzem, ezt megelőzően egy 6 éves párkapcsolatnak lett vége, tehát azért az túlzás, hogy teljesen alkalmatlan volnék a társas életre)


Igen, vannak barátaim, de nem túl sok. Ők viszont elfogadnak olyannak, amilyen vagyok, és én is nagyon szeretem őket.


Az egyedüllétet kizárólag a párkapcsolatra értettem, barátaim azért vannak.



Kívülállók, többségében a közeli ismerőseim,rokonaim szerint nehéz természetem van, de megbízhatónak megbízható vagyok. Nagyon erősen tudok szeretni, de gyűlölni is ... nem ritka, hogy komoly hangulatingatozásaim vannak, hajlamos vagyok nagyon magamba fordulni, de ilyenkor szoktam alkotni: fotózás, írás.


Úgy gondolom, őszintén válaszoltam, és nem vagyok elfogult is: igen, elég nehéz a skorpiókkal, de hidd el, vannak értékeink nekünk is, méghozzá nem is akármilyenek, csak el kell jutni odáig, hogy ezeket észre is tudjátok venni....

2023. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jaj bocsánat, ez lemaradt:



A titokzatosság mióta zárja ki a fejlett igazságérzetet?


Való igaz, magamat nem szoktam kiadni.


Viszont ha igazságtalanságot tapasztalok, azzal keményen szembe megyek. Értsd: megvédem azt, akit jogtalanul bántanak...


Ezen mi nem volt érthető?...

2023. nov. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

illetve szeretik ha oveke az utolso szó, es igen mindenben csak nekik van igazuk, kicsit elferdult az igazsag erzetunk, inkabb ne irtal volna semmit utolso, felfordul a gyomrom toled. sajnos van egy ilyen no az eletemben es nem tudom levakarni, mert egy undorító kis ragados mocsok....

es nem mellesleg akit én ismerek, o meg kerkedik is azzal mekkora r*banc, remelem ezt te is olvasod te te teee....-#(@+$(#)@

máj. 11. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!