Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak és bika párkapcsolati...

Bak és bika párkapcsolati tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok párom január 20.án született ám inkább a vízöntő jegy illik rá.

2016. dec. 12. 22:54
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi alapján azt is kérdezhetted volna, hogy "férfi és nő közti párkapcsolati tapasztalatok", annyira általános, amit kérdeztél.
2016. dec. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
A bak ugye hím. A bika is. Rosszat sejtek...
2016. dec. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
33%

Alapvetően összeillenek


Bak, bika, szűz passzolnak

2016. dec. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszi a többeket lepontoztam mert nem válaszoltak a kérdésre.
2016. dec. 13. 16:30
 5/9 anonim ***** válasza:
53%

A bak, bika szűz nem úgy passzolnak. Mármint mindhárom földjegy. Na és? Ennek az égadta világon semmi köze az egészhez. És a kérdés meg tényleg elég általános és semmi biztosat nem lehet rá mondani.

Várom a lepontozást :D

2016. dec. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vastaps
2016. dec. 13. 18:55
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

1-es válaszoló vagyok. Tíz évig foglalkoztam asztrológiával. Szinasztriához (kapcsolati elemzés) mindkét fél születési helye, születésének éve, hónapja, napja, órája és perce kell. Te ebből már kegyeskedtél közölni egyikőtök születésének napját és másikótok körülbelüli hónapját, amiből tényleg semmi nem jön le, de lepontozni, azt tudsz.


De a kérdésedre válaszként: a bak és a bika összeillik, amennyiben a bolygóik kedvező szöget zárnak be egymással, és nem illik össze, ha kedvezőtlent. Gyere el hozzám és kielemzem neked a horoszkópotokat. A 8-as számú házban lakom, várost, utcát nem írok, ennyiből csak rájössz. (na ennyire volt pontos az is, amit kérdeztél.)

2016. dec. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha elsőre ezt írod és nem olyan stílusban akkor ok. Ezért pontoztalak le. Rengeteg ilyen kérdés van gondoltam kérdezek én is. Ha normálisan írtad volna nem pontozlak le.
2016. dec. 13. 23:00
 9/9 anonim válasza:
Én bak vagyok, a párom bika. Teljesen jól megvagyunk, szokták mondani, hogy a bak jégfalát a bika optimizmusa, kitartása tudja megtörni. Bár nem hiszek ezekben, de a mi esetünkben pont bejött, mert nehezen bízom meg emberekben, neki viszont sikerült elérnie.
2017. aug. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!