Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha azt mondja egy halak ferfi...

Ha azt mondja egy halak ferfi h felejtsem el. De folyton rolam kerdez az mit jelent? Segitseg!

Figyelt kérdés
Egy fiu nagyon kozel all hozzam o mindig mondja h tipikus halak, ez mit jelent halak pasik hogy folyton ellok magatol mintha "nem szabadna velem lennie"de mikor meg nagy nehezen egyutt vagyunk nem tud elengedni (nem csak ha szexelunk)

2016. dec. 15. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Éretlen személyiség.
2016. dec. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondhatni....:( eleg labilis, akarmirol legyen szo
2016. dec. 15. 12:19
 3/11 anonim ***** válasza:

Azt, hogy következetlen, maga sem tudja hogy mit akar.


(Ha nekem azt mondaná egy férfi, hogy felejtsem el, akkor nem keresném vele többet a kapcsolatot.)

2016. dec. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ha szeretned es tudnad h milyen erdekes szemelyiseg akkor sem ketesned?
2016. dec. 15. 12:26
 5/11 anonim ***** válasza:
1-Ső vagyok. Én akkor sem keresném, mert engem idegbeteggé tudna tenni a következetlenségével.
2016. dec. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem mondom h nem vagyok az tole....
2016. dec. 15. 12:44
 7/11 anonim ***** válasza:

# 4


Nem, akkor sem keresném, mert hiába érdekes személyiség valaki, meg hiába vonzódom hozzá, hiába fog meg benne valami, ha egy férfi össze-vissza beszél, maga sem tudja, hogy igazából mit is akar tőlem, legfőképpen pedig nem tudja vállalni a felelősséget azért, amit kimond vagy tesz, akkor nem csak felnézni nem tudok rá, tisztelni nem tudom, hanem igazából férfiként sem tudok rá tekintetni.


Én nem szórakozom mások érzéseivel, szóval jogosnak érzem azt az elvárásomat, hogy más se tegye ezt velem.

2016. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van... az a baj h bennem van az az erzes mindig hogyha fontos akkor ne adjam fel:( utalom h ilyen hosszerelmes tipus vagyok :((
2016. dec. 15. 13:04
 9/11 anonim válasza:
Mert nem érzi biztonságban magát melletted. Halak vagyok és egy skorpió nővel "ismerkedem" és néha én is ezt csinálom mert egyszerűen nem érzem azt hohy totál velem van. Szóval nem érzi azt hogy te mindent bele adnál a kapcsolatba .
2016. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sennit
2016. dec. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!