Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A halak férfiak mennyire...

A halak férfiak mennyire hűséges társak?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat írjatok.
2016. dec. 7. 14:28
 1/8 flying whale ***** válasza:
100%
A tapasztalat azt mutatja, hogy horoszkóphoz nem köthető a hűség. Egyéni és személyre szabott ki mennyire tudja mélyen megélni az adott kapcsolatot, és személyes jellemi fejlődésében éppen hol tart.
2016. dec. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az elottem szoloval ertek egyet. eddig minden komoly kapcsolatom halak jegyu ferfival volt, es aki vegul a ferjem lett, o is egy halak horoszkopu ferfi. a tapasztalatom azt mutatja, hogy a ferjem rendkivul huseges tipus, az elet minden teruleten. az 1. partnerem so-so volt a huseggel, a 2. halak jegyu egyaltalan nem volt huseges, tehat szerintem nem jelentheto ki egyertelmuen, h ez fuggne a horoszkoptol.
2016. dec. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%
A halak megcsal fűvel-fával. Öldd meg aztán magadat is. Így kevesebbet szenvedsz.
2016. dec. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves utolsó ,látom a lelki világod nagyon a béka segge alatt van,ajánlanám egy pszichológus igénybevételét.
2016. dec. 7. 21:00
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

A halak férfiak nagyon hűségesek.

a feleségükkel/barátnőjükkel sem csalják meg szeretőjüket.

2016. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én láttam már egy Halak nőt aki valamelyik kapcsolatában nem volt hűséges, valamelyikben meg 100%-osan megbízható volt és sosem lépett volna félre.
2016. dec. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sthol A.is halak...tele van vele a net,meg a sajto,h nem bir a seggxen maradni...megint becsajozott..:(
2016. dec. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalat, családtagom halak, soha életében nem csalta meg a feleségét. Ötven év körüli. Harminc év körüli ismerősöm fűvel-fával.
2016. dec. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!