Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ikrek nő tényleg jó páros egy...

Ikrek nő tényleg jó páros egy vízöntővel? Szerintetek igaz az ikrekre való leírás? Én nem tudom eldönteni pedig közéjük tartozom?

Figyelt kérdés
2016. dec. 18. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:

HA igaz, akkor mi mind förtelmes, kétsznű, hazug emberek vagyunk akik önmagukkal vannak elfoglalva miközben másokat manipulálunk azzal, hogy éppen mikor melyik személyiségünket engedjük előtérbe. Szerintem ez nem így van.


Én pl személy szerint eléggé zokonveszem, hogy kb az ikrek a legtrógerebb csillagjegy mindközül. Nem nagyon hiszek ezekben, de már túl sokszor volt részem a

"-Te mi vagy?

-Ikrek.

-Pff.." című félpercesekben.

2016. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vízöntő nő vagyok, nem volt még dolgom ikrekkel. Talán itt az ideje?
2016. dec. 19. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt mondjak összeillünk. Nekem is a valaha legkedvesebb csajom egy vizöntő volt.
2016. dec. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ikrek nő vagyok. Vízöntő párom még nem volt, de van egy Vízöntő férfi, akivel nagyon jól el tudok beszélgetni, szerintem jó párosítás lehet.

Rám igaz, amit a részletes leírásokban olvasok. A baj, hogy nagyon sokan teljesen félreértelmezik a leírásokat ahelyett, hogy arra használnák, hogy jobban megértsék a másikat. Én is azt tapasztalom, hogy az Ikrek a leggyűlöltebb csillagjegy...

2016. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én az első vagyok.

Sztem is végetvethetnénk az ikrek gyűlöletnek. Aki ezt éli azok közül csak a vízöntők azok akik örülnek annak hogy mi ikrek vagyunk. Mástől én még nem hallottam jót. Lassan már azon agyalok, hogy mást mondok ha kérdezik. A többiről fogalmam nincs milyen, de ilyen rekciókat tuti nem váltanak ki.



Pl itt a gyakorin is lehet olvasni ikrekgyülölettel fűtött kérdeéseket. Ezeket olvasva ugy érzem, hogy csak azért mert éppen akkor születtem – ötletük nincs ki vagyok – máris utálnak. Én meg mondom Wháááááá? Nagyon kemény.

2016. dec. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


Nekem a kedvencem az, hogy sokak szerint nincsenek érzelmeik az Ikreknek. Ugyan már, persze, hogy vannak érzelmeim, de egy egészséges "túlélési ösztönöm" is. Én úgy vagyok vele, hogy az élet megy tovább, túl kell lépni, de ez nem jelenti azt, hogy nem fájnak dolgok.

2016. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen ezt én is szeretem. Meg amikor "benned nem lehet megbízni". Úgy , hogy amugy életében akkor beszéltünk először. Én meg csak nézek, hogy ezzel meg vajon mi lett...

Meg ez a több személyiség dolog. Na az meg aztán végkép mindent visz.

2016. dec. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem ikrek a fo jegyem csak az aszcendebsem és a tobbi bolygó jegyében is ikrek v oroszlan áll amit én 100%ig magamnak hiszek és erositettek meg kevésbé asztrológia hívok...

Eddig csak vizonto ferfiakkal volt "komoly" dolgom.. jelenleg is egy vizontovel vagyok már együtt egy szunetet kivéve lassan harmadik éve... igen, jól kijön ez a két jegy ha nem lenne ott nekem az oroszlán, mivel koromnal fogva IS elég szexuális beallitottsagu vagyok és a vizonto ferfiakra ez egy pár éves kapcsolat után egyáltalán nem jellemző h akkora hangsulyt fektetnenek a szexre. Ez sajnos nálam később buktató lesz a jelenlegi kapcsolatomnal is mert kezdem unni- éljen az ikrek- nem tud nekem ujsonsagot hozni akar a szexben is.... és meg már húsz évesen és felettebb csinosan úgy érzem h már 2 ev és hozzam sem akarna nyúlni a "drága" palim/volegenyem/ferjem .... én pedig nem erre vagyok krhoztatva:)))) 20/N

2016. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én vizöntő fiú vagyok. Húgom ikrek és imádjuk egymást. Ő az egyik legjobb barátom. Házias, okos lány, de kicsit álomvilágban él. Apum is ikrek. Nála jobb apát el sem tudok képzelni. Művelt és szívesen válaszol minden kérdésemre. Segít tanulni. Játékra is kapható. Ilyenkor egy bohóc. A konyhában nagyon otthon van. Dehát Jamie Oliver is ikrek xD Nem igaz, hogy nincsenek érzelmei. Apunak nagyonis vannak és ki is mutatja. Az sem igaz, hogy minden ikrek hűtlen. Apu ritka hűséges férfi. Anyum vizöntő. 16 éve boldog házasok. Szerintem az ikrek-vizöntő páros nyerő.
2017. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat 😊
2017. jan. 14. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!