Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Akik hisznek is a horoszkópba!...

Akik hisznek is a horoszkópba! Szerintetek tényleg ennyire összeillik a skorpió meg a rak? Van itt olyan páros aki rak meg skorpió és mióta összejöttek együtt is vannak azóta?

Figyelt kérdés
2016. okt. 29. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Skorpióként nehezen viselem az összes rák jegyű ismerősömet. Tíz perc és elfárad az agyam tőlük.
2016. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen kérdés, nem is olyan régen, minek mindennap megkérdezni?

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__asztrologia-horoszko..


nagyon kevés és szinte semmit nem ér az egész, ha csak a napjegyet nézed

2016. okt. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. okt. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
18%
Bullshit a horoszkóp még mindig. Ennyi tyúkeszűt...-_-"
2016. okt. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Skorpió vagyok mérleg aszcendenssel, szűz holddal és alapvetően jól kijövök velük. Elég érzékenyek, ám ha figyelünk rá, hogy ne bántsuk meg őket, akkor - szerintem - akár egy hosszabb távú kapcsolat is kialakulhat a két jegy között! :)
2016. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%

Skorpió nő vagyok és nem tudom elviselni a rákokat. Nyálasak, unalmasak, ráadásul minden szavamat kielemzik, analizálgatnak. Annyira jó gyerek, annyira kiszámítható hogy az már elviselhetetlen, semmi izgalom nincs benne. Idegeimre megy az ilyen pasi. Okosnak hiszi magát de értetlen, nem férfias, túl érzelmes, túl mélyre akar menni.. Nem mondanám nagyképűnek, de sokkal többet képzel magáról mint ami. Amolyan nem csodálom, hogy egyedül van típus, mert egy hét alatt az ember agyára megy.


Ami egyébként nagyon a veszte, hogy az érdekesebb, komplikáltabb nők érdeklik, akiknek viszont kevés az ilyen férfi. Egy egyszerűbb lány biztosan örülne egy ilyennek, de mivel ő rendkívülinek hiszi magát, neki nagyobb falat kell.

2016. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na mert az összes rák egyforma és mindenki tiszta jegyű véletlenül se keverednek a jegyek
2016. nov. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Apu skorpió, anyu rák, 30 éve együtt vannak es szeretik egymást
2016. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

en szeretem a skorikat noben es ferfiban is egyarant..

aki alabecsuli a rakokat, gondolkozzon el ki az iranyito es ki a iranyitott... mert nem harsona meg trombita szo mellett visz veghez dolgokat ugyanugy halad a celja fele ugy hogy eszre sem veszi az ember!

Rengeteg mindent tud csak elhallgatja.... akar csak a skorik... ha nem meg tobbet, mert hamarabb megbiznak ezekben a jegyekben az emberek, mert a skorival ellentetben, mert nem elnek vissza ezekkel a dolgokkal...


de mint irtam en imadom a skorpiokat es ok is imadnak engem! <3



ui. az egyik valaszadonak, egy rak ferfibol ne kovetkeztess, voltam en nagy falat rak nokent vizontoknek,oroszlanoknak,baknak! Bika ferfi sem igazan boldogul velem, de o miatta talan kepes vagyok visszabb venni kicsiket..!:)

21/no

2018. jún. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!