Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Minden majom év ilyen kemény...

Minden majom év ilyen kemény és kegyetlen volt?

Figyelt kérdés

Mert ez az év borzalmas volt, de nem csak nekem, egyik ismerősömmel erről beszéltünk, hogy ez tényleg egy kemény év volt, nagyon sok embernek. A majom évre így konkrétan nem tértünk ki.

A legutóbbi majom év 2004-ben volt, 13 éves fejjel minden más volt, de emlékszem amúgy rá. Nem volt a legjobb év, de a legrosszabb sem. Előtte 1992, na hát arra nem emlékszem egyévesen. Előtte 1980, meg sem születtem. Aki idősebb és legalább 1980-ig emlékszik a majom évekre, az le tudná nekem írni milyenek voltak neki ezek az évek (1980, 1992, 2004, 2016). Esetleg 1968, ha még idősebb az illető. Köszönöm előre is.



2016. dec. 20. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mars év volt, szerintem azért volt kemény. Ítélt sok ember felett. A Mars a szigorú oszlop, az akció, a tett.
2016. dec. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Te magad cáfolod meg hipotézisedet, akkor meg minek a kérdés? Egyébként nem tudom, hogy egyáltalán minek kell ilyen majomkodásokba belemenni - rossz évek jönnek néha, semmi rendszeresség nincs ebben.
2016. dec. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked.

Sokan mások dícsérik a lájtos és szerencsés évet.

2016. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

68 ban szulettem,tehat kemeny volt...;)

Majomkent,a 92 evben voltam terhes a 2.gyerekemmel,tehat az se volt konnyu,2004 ben vizsgaztam munka melletz szoc asszisztensin.

Az idei ev nekem se volt konnyu,baleset rokonnal,stb.

En inkabb a paros evekre teszem,mintha az nehezebb lenne mint a paratlan.

Ja,2010 mi volt,mert az volt a legpocsekabb,majdnem elvaltam .

2016. dec. 22. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolsó, köszi, 2010 nekem is nagyon rossz volt, bár az nem a majom éve volt
2016. dec. 22. 09:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudom, az nem az volt, csak páros év...és ez az év is..:(
2016. dec. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!