Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nyilas lány kos aszcendensel?...

Nyilas lány kos aszcendensel? Milyennek gondoltok?

Figyelt kérdés
Csak normálisak írjanak légyszives.
2010. máj. 3. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézz utána neten, így nem lehet senkit sem beskatulyázni bármilyennek is, meg ez amúgyis csak horoszkóp. így h nem is ismerünk felesleges véleményt kérned sztem
2010. máj. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem rossz.A nyilas egy fokkal lágyabb jegy,talán simulékonyabb,a kos viszont képes küzdeni,szenvedélyes.Kiegyenlítődnek.Amennyire értek hozzá:)
2010. máj. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit gondolok?Szóval....:)

Szerintem,te nagyon temperamentumos,életvidám,szabadságpárti ember lehetsz,öntudatos,célratörő.Optimista.Külsőre inkább magas,sportos de emellett nőiesen csinos.Hát,nagyjából ennyi jut most eszembe,ezt gondolom rólad a csillagjegyeid alapján.Eltaláltam?...Vagy nem?

2010. máj. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az optimista sajnos nem igaz rám, de a többi igen! :) köszi
2010. máj. 3. 18:59
 5/5 anonim válasza:

Én pont forditott vagyok kos nyilas aszcendensel ;)


Hát nem egyszerü na ... :))))

2011. okt. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!