Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Milyen lesz 2017 a skorpióknak?

Milyen lesz 2017 a skorpióknak?

Figyelt kérdés

2016 számomra borzalmas volt, mind szerelem, mind karrier terén. Ha van itt olyan, aki ért ehhez, meg tudja mondani, hogy mi várható 2017-ben? Kérem, hogy a komolytalankodók kíméljenek, köszönöm!


27/N


2016. dec. 30. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Leginkább rajtad múlik. Ennek nincs köze semmi ezoterikus maszlaghoz. Te alakítod az életed, nem a csillagok.
2016. dec. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugy érzem ezt az évet nagyon nem en alakítottam...
2016. dec. 30. 22:00
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyilván van amibe mások is beleszólnak (munka) van olyan amit nem védhetsz ki (pl betegség) de minden más elsősorban rajtad múlik. Legyenek céljaid, kitartás hozzá és nem lesz semmi baj.
2016. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem komolyan nem megy... Szinte mindenkit felvettek az ismerősök közül oda, ahol en szeretnek dolgozni, mindenkinek van párja, társasága, en nem tudok elmenni sehova mert nincs kivel, esélyem sincs ismerkedni. A volt párom aki kihasznált es hülyét csinált belőlem, o pedig boldog mar régóta a barátnőjével . Velem ennyi igazságtalanság nem történt összesen, mint ebben az egy évben. Próbáltam az agykontrollt, vonzás törvényét, feng shuit, találkozni baratnokkel, fel frissíteni a kapcsolatot, semmi nem megy. Es mindig van valami rosszabb.
2016. dec. 30. 22:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem is sok rossz történt, de ami volt, elmúlt. Igyekszem arra koncentrálni ami van, ami lehet. Arra, hogy úgy csináljam a dolgaim, hogy megfeleljek önmagamnak és az általam kitűzött célokat elérjem.
2016. dec. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos rossz lesz nekik és legtöbbjük munkanélküli lesz, ez a nagy helyzet. 2017-ben nem sokan fogják túlélni, pláne a skorpiók. Szerelmi életük az kész káosz lesz, legtöbbjüknek még az sem lesz. Valószínűleg a kutyával vagy a macskával fogják csinálni, de már más történet. Majd meglátod.

65/F

2016. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szó ami szó én is skorpió vagyok és érdekes mód ugyanilyen problémáim voltak ebben az évben, talán nem is volt még ilyen csúfos esztendőm. Mégsem vagyunk túlzottan horoszkópos, de egy-egy személy sorsa hasonló lehet, s sok a párhuzam köztük. De talán még vagyunk egy páran, akik nagyon pechesek voltunk idén és mégis más jegy alatt születtünk. A horoszkópok mind pozitív változásokat írnak a skorpióknak, de ha jól emlékszem ugyanezt jósolták tavaly is. Azt hiszem egy volt olyan, ami megmondta, hogy 2017 sem lesz jobb. Saját személyemre nézve azt inkább elfogadhatóbb jóslatnak tartom, s több olyan dolog van, ami azt mutatja, hogy nem lesz jobb, sőt rosszabb lesz nekem a 2017. Egészségileg már lejtmenetben vagyok.
2016. dec. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is skorpió vagyok és nekem meg tök jó évem volt, hasítottam a munkában, feljebb kerültem, magasabb fizu, szert tettem egy jobb lakásra és megvettem életem első autóját is.

Ennek az egésznek semmi köze nincs a csillagjegyhez.

2016. dec. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!