Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Igaz, hogy a skorpióknak az...

Igaz, hogy a skorpióknak az átlagosnál nagyobb szerszámuk van?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy azzal az egy két skorpióval akikkel taliztam nagy volt és ez nem jelent semmit, de egy kedves asztrológus tanítómesterem, akivel már nem tartom a kapcsolatot, elmondta hogy miért van ez így. Az állatövi jeleknek van valamilyen testi vonzatuk, hogy miért pont az, mindegyiknek én már nem emlékszem a többire, de a skórpiókról tudod, hogy nekik nagy a szerszámuk és ez éppen a skórpió nagy hátsó fullánkjára utal. Valóban lehet ilyen rejtett tartalma amire még nem is gondoltunk az állatövi jegyűeknek. Egyébként már nem is emlékszem a magyarázatra, de bizonyos bolygóegyüttállások serkentenek hormon termelést. Te is így tapasztaltad ?
2011. máj. 11. 12:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Igaz, hogy az Eszterke Benkők az átlagosnál jóval kisebb agytérfogattal rendelkeznek?
2011. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Hát én ismerek egy skorpió srácot, aki max 165 centi magas, és normál testalkatú. Jó szőrös, láttam már fürdőgatyában. Olyan tapadósban, ami kiadja a formát... Mit mondjak, eléggé tele volt a gatya, szóval tuti nagy szerszáma van.


Még egy megfigyelés:

Ezzel szemben az IKREKNEK! Nekik jóval kisebb fúrójuk van! :-) Nekik csak épp annyira áll el a tapigatya, mintha egy villanykapcsoló lenne alatta, vagy eleve bő shortot vesznek fel fürdőgatya helyett.

2011. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%

De nagy az Isten állatkertje!!!!!!!!

A kettönek semmi köze egymáshoz......

Láttál már több méretet???egy embernek sincsen egyforma...Mint a kezek....

2011. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
59%

Ez akkora hülyeséget...Ti nagyon unatkoztok.

A férjem !ikrek"

Hát nem kicsi neki...... :D

2011. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
47%

Akkor végülis én kerülöm a skorpiókat, mert én a vékony kis kukira bukom. Sokkal használhatóbbak.

Ez olyan, mint a női mell. A kicsi sokkal formásabb és praktikusabb, a nagy tejcsárdákkal csak a baj van.

Egy hosszú vastag kuki is inkább a satuba való.


Melyik csillajegynek van kicsi még az ikreken kívül?

2011. máj. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
2011. máj. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
tök jó skorpió vagyok , nem is tudtam hogy az átlagosnál nagyobb f*rkam van , mondjuk nem szoktam nézegetni másét. de tök jó hogy tudom hogy nekem nagyobb van , mostmár nem is leszek öngyilkos.
2011. máj. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
persze, a skorpióknak van az egyik legnagyobb fullánkjuk az ízeltlábúak között!
2011. máj. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
nem, ez hülyeség
2011. máj. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
A párom skorpió, de teljesen átlagos méretekkel rendelkezik. :D
2011. máj. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!