Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A rák jegyben születettek...

A rák jegyben születettek bonyolult személyek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 2. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem inkább egyszerűek. Egyszerű, hétköznapi igényekkel, vágyakkal, egyszerű, őszinte érzésekkel.
2017. jan. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rák vagyok és teljesen egyetértek azzal hogy egyszerű személyiség egy rák .
2017. jan. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én meg azt mondom rákként hogy én és a rák legjobb barátom is nagyon összetett, másoknak talán nehéz személyiségek is vagyunk, ráadásul teljesen mások (rák vonásaink vannak mindkettőnknek, neki kicsit több, bennem dominál még néhány jegy elég erősen). De neki is nagyon bonyolult az érzelmi világa. Az igényei mondjuk egyszerűbbek, mint nekem, én ebben nem vagyok tipikus.
2017. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugy gondolom,igen,en pl az vagyok,,,,sajat magamnak is bonyolult vagyok neha...

Viszont a ferjem mar egy egyszeru Rak,nem olyan mint en..

2017. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Rák vagyok. Még én sem igazodom ki magamon :P
2017. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én rákként bonyolult személyiségnek tartom magunkat/magamat. Természetesen, saját magamon kiigazodom, de sokszor megkaptam, hogy lehetetlen kiismerni. Kezdetben, nem értettem, miért, mikor alapvetően úgy működöm, hogy legyen meg a balance, meg legyen mindenkinek jó, és ennyi. Aztán, most már elhiszem, hogy nem egyszerű. Az én hangulatom iszonyú gyorsan változik, ha kicsit nem figyelek oda, ezen túl pedig nagyon keveset mutatok meg magamból, nem vagyok nyitott könyv. Egy-két ember van az életemben, akiket beengedtem, és tényleg jól ismernek, nekik nem vagyok bonyolult. A másik 7 milliárd embernek viszont tuti... :)
2017. jún. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!