Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A horoszkóp szerint a bika és...

A horoszkóp szerint a bika és a szűz összeillik? Jópáros lennének és milyen lenne a kapcsolatuk?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is:D
2010. máj. 5. 07:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
61%
A föld jegyek (bak-bika-szűz) összeillenek. Azon belül a legjobb párosítás: bak nő-bika férfi; bika nő - szűz férfi
2010. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez nem ilyen egyszerű, ahogy az első írja! Elméletileg a föld jegyek passzolnak egymáshoz. Elméletileg a szűz zárkózottabb, kevésbé nyit a világ felé; a bika lételeme pedig az Élet. Ez már okozhat konfliktusokat. Viszont tudni kellene, hogy a két jegy hogyan viszonyul egymáshoz. Ez kétesélyes. Sőt, 3: hideg, meleg, langyos.
2010. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*jobban írva a két ember hogy illik egymáshoz.
2010. máj. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%

Én Föld jegyű nő vagyok (Bak) de engem pl. irritálnak a szűz pasik, hiába illenénk egymáshoz. Ez komoly! És így volt a legtöbb esetben! Hát még egy Bikával egy szűz...:O


A Bakhoz illik legjobban a Bika. Illetve a Rák.


Szerintem egy Bikához: skorpió, bak !!!!!! ez tuti:)

És egy szűzhöz: halak igazán!


a szüzek elég fura szerzetek, legalábbis én eddig csak ilyennel találkoztam...és még egy nyilassal is jobban megtaláltam a hangot, mint velük..

2010. máj. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű, szinasztriát kellene nézni, hogy akármilyen következtetést lehessen mondani két ember kapcsolatáról.
2010. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha valaki ez alapján dönt, az még nem elég érett egy kapcsolathoz.
2010. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ááá, a bika és a szűz jegyűek nem illenek össze.

Már az urológusom is megmondta)

2010. máj. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

7 és fél évig voltam együtt a pasimmal, én bika vagyok, ő szűz.

Harmónikus kapcsolat volt, de valahol mindig irritált, a rendszeretete, a túlzott tisztaságmániája, az önzősége, a fölhözragadottsága.

Most egy nyilassal vagyok együtt, és a kisfiunk dupla oroszlán.:))

Egyébként az aszcendensem skorpió.

2010. máj. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bikát még nem láttam szűzzel. Lovat meg már nemszűzzel láttam, de az dúrva volt.
2010. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi hogy többnyire normális válaszokat kaptam:D

egyébként én szűz lány vagyok és a fiú a bika.a szűz jelleme illik rám de nem vagyok tipikus szűz.ő viszont vérbeli bika.és nagyon jól kijövünk meg minden

és köszi a válaszokat

2010. máj. 5. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!