Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mérleg nő és halak férfi mi a...

Mérleg nő és halak férfi mi a vélemény? Hosszú távú és jó lehet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2017. febr. 7. 15:34
 1/6 anonim válasza:
74%
Nálunk pont ez a felállás, több mint egy éve tart, és nagyon szeret, de néha túl temperamentumos, játszmázós vagyok vele. (nő vagyok)
2017. febr. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én már 4 eve :D de o nagyon lusta :"D :D
2017. febr. 7. 18:08
 3/6 anonim ***** válasza:
15%
Igen, lehet hosszú távú kapcsolatotok, de csak akkor, ha minden nap ecetes sót szórtok a szoba mind a négy sarkába, a bal vállatok fölött, valamint kerülitek a 666-os szám használatát, és soha nem mentek át létra alatt.
2017. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
59%
ha mindketten hisztek a tündérmesékben biztos jól ellesztek
2017. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
pont most akartam kiirni a kérdést, aztán látom hogy kint van :D nálunk is ez a helyzet épp :) mik a tapasztalataid kérdező? :)
2017. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet...sokat veszekszünk, bőven akadnak nézeteltérések, nehezen jutunk egyről a kettőre, de elszenvedünk egymás mellett...
2018. márc. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!