Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Hogyan kezelitek az olyan...

Hogyan kezelitek az olyan Oroszlán férfit vagy nőt, aki több éves barátság/kapcsolat után is lusta bármit is viszonozni és az ígéreteit betartani?

Figyelt kérdés

Közben Ti megadtatok neki sok figyelmet, érzelmet, akár anyagiakat.

Köszönöm a komoly válaszokat.



2016. dec. 6. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Komolytalan kérdésre komoly választ?
2016. dec. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Köszönöm ezt a kérdést! 20 év után most ébredtem rá mi a bajom a sógornőmmel.
2016. dec. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lényegtelen, hogy Oroszlán, főleg, hogy az Oroszlánokra nem jellemző, hogy hálátlanok. Az Oroszlán becsüli a barátait és szeret örömet okozni másoknak.

Ha a te "ismerősöd" csak kihasznál, akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot, és kész.

2016. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsóval tökéletesen egyetértek, az én rokoni-baráti körömben épp az oroszlánokra jellemző egy átlagon felüli nagyvonalúság. Az ígéreteikre meg mérget vehetek, ha én elfelejtem, ők akkor is számon tartják. (bár lehet, hogy ez emberfüggő is, de nekem ez a tapasztalatom általában)

Mindössze egy oroszlán ismerősöm van, aki sz@rrágó, ő két forintért az anyját is eladná, de szerintem ő a kivétel.....

2016. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Oroszlán nő vagyok. Soha nem vagyok hálátlan, mindig betartom az ígéreteimet és igen nagyvonalú vagyok a barátaimmal. A Barátaim nálam a családom tagjai.
2016. dec. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat. Azok véleményére lennék kíváncsi, akinek hasonló tapasztalatai voltak, mint ami a kérdésben van megfogalmazva.
2016. dec. 7. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!