Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Nektek mi a horoszkópotok és...

Nektek mi a horoszkópotok és mennyire illik rátok személyiségileg?

Figyelt kérdés
2017. márc. 5. 22:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Oroszlán vagyok Nyilas aszcendenssel. Kifejezetten észrevettem hogy a jellemzés illik rám bár az ilyen napi horoszkópokba nem hiszek. Anyáskodós vagyok vezető tupus néha lusta de a harcos vér az nagyon jellemző. Mellesleg van egy ikertestvérem ugye ő is oroszlán a párja szintén több barátom is van majd h nem mind oroszlán :D kicsit humoros de falkát gyűjtöttünk észrevétlenül viszont jól kijövünk :)
2017. márc. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Ezt nem lehet eldönteni, mivel nemcsak napjegyből áll az asztrológia.
2017. márc. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A napjegyem és aszcendensem olyan 60-70%-ban, talán kicsit több (ugyanaz a kettő). Nálam a holdjegyem a nagyon meghatározó, az közel 100%-ban illik. De igazából ehhez az is kell, hogy a napjegyem nemhogy nem nyomja el azt semennyire, inkább ráerősít több ponton is. Illetve még más bolygóállások, házak, fényszögek is inkább arrafelé tolják el az összképet. A többi bolygóállásom is passzol, a teljes kép meg megint csak tökéletes. Én ezt csak azért írom le, hogy ne ragadjatok le a napjegynél, ne legyintsetek rá, hogy hülyeség az egész, az én születési képletem mindent megmagyarázott, ami miatt a napjegyemet addig nem éreztem teljesen rám illőnek (amíg nem ismertem a rendszert legalább részben, szerintem 60-70%-ot sem adtam volna rá, előtte nem is szerettem, utólag már nagyon is).
2017. márc. 6. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
A napjegyem szűz, a holdjegyem nyilas, az aszcendensem oroszlán. Külön külön csak részletekben illenek rám, de együtt ténylegesen egész jól jellemeznek.
2017. márc. 6. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Vízőntő vagyok. és illil rám valamenyire. Emelet illik rám még a hal, oroszlán, skorpio, mérleg meg a többi. Mivel a horoszkopok majdnem az öszes emberre illik és kisértetiesen hasonlitanak egymásra csak a sorrendbe és más szavakkal van megfogalmazva.
2017. márc. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Zenon ***** válasza:
36%
A horrorszkópom Bölény, és egy nagy marha vagyok, tehát illik rám! XD
2017. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
67%

Én Rák lány vagyok skorpió aszcendenssel.


Szeretném leszögezni, hogy sosem hittem a horoszkópokban és nem az alapján fogom most leírni, hogy milyen vagyok, hanem saját észrevételeim alapján.


Nos, a főbb jellemzőim: makacs, öntörvényű, akaratos, fönökösködő, győzelemre vágyó, vitázó.


Mindig elérem a céljaimat, kerüljön bármibe. Fontos számomra, hogy mindig nekem legyen igazam és az történjen, ahogyan én akarom. Nem szeretem az olyan embereket, akik uralkodni akarnak felettem, ellenben én vágynék arra, hogy ezt tehessem.


Utálom, ha valaki állandóan kérdezősködik olyanokról, amit nem akarok vele megosztani.


Nehezen bízom meg bárkiben is, ezért kevés embernek mondom el azt, ha valami bánt, sőt leginkább senkivel sem osztom meg, hanem inkább próbálom saját magam megoldani, belül szenvedve. Eléggé mazochista vagyok, mert sokat rágódom a múltban történt dolgokon, és kicsit szeretem is magamat sajnáltatni.


Nekem nagyon nehezemre esik kimutatni azt, ha valakit kedvelek/szeretek és én is nehezen viselem el, ha valaki ezt túlzottan éreztetni akarja. Persze, jó érzés, ha elmondja, hogy szeret vagy kedvel, de ne tegye ezt valaki 0-24-ben, mert akkor az idegeimre tud vele menni.

A romantikus dolgokat sem szeretem igazán.


Tudok nagyon zárkózott és nyitott is lenni, ez attól függ, hogy az adott ember milyen velem és, hogy ő milyen, ugyanis én jó emberismerő vagyok és ha érzem azt, hogy nem szabad benne megbíznom, akkor válok vele szemben zárkózottá.


Ami igaz még rám az az, hogy maximalista, kiszámíthatatlan és nagyon sokszor titokzatos vagyok, amit nagyon kevesen tudnak hosszútávon elviselni.


Borzasztó sértődékeny vagyok, bármi aprósággal könnyen meg lehet sérteni és ha valaki valami olyat tesz ellenem, ami nagyon nincsen ínyemre, akkor képes vagyok a bosszúállásra is.

Ezek miatt megkaptam már a kegyetlen, rideg és gonosz jelzőt.


Valójában viszont tudok kedves lenni azokkal, akikről úgy gondolom, hogy megérdemlik. Velük nagyon önzetlen vagyok, bármit megtennék értük.


Az aszcendensem skorpió. Elvileg az ezotériában ez is számít, de mivel nem hiszek ezekben a dolgokban így ebben nem vagyok biztos és nem gondolom, hogy ezek határoznának meg minket. :)


Így röviden így tudnám magamat jellemezni. (horoszkóptól függetlenül)

2017. márc. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vízöntő vagyok, és nem igazán illik rám a jellemzés. Van egy barátnőm, aki szintén vízöntő, és ő is azt mondta, hogy teljesen meglepődött azon, hogy én is az vagyok, mert mindig egyből megérzi, ha azonos jegyűvel találkozik, de nálam ez elmaradt. Az aszcendensem oroszlán, ami szintén nem talál, bár anyukám csak annyira emlékezett, hogy valamikor késő délután születtem.
2017. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, és egyébként a vízöntő és halak határán születtem, aminek egyébként más országokban nagyobb jelentőséget tulajdonítanak, mint itthon. Na, annál a jellemzésnél már inkább magamra ismertem. 8-as voltam.
2017. márc. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 K...László ***** válasza:
Én meg szűz vagyok. 36F
2017. márc. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!