Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Ha nem lehetünk együtt, miért...

Ha nem lehetünk együtt, miért vagyunk még mindig egymás életében?

Figyelt kérdés

Azért írom ebbe a kategóriába, mert szeretnék egy kis segítséget kérni erről a csillagok üzenetéről és a sorsról...

Lány vagyok, és van egy fiú aki tetszik. Sajnos nem ismerjük egymást személyesen. Tudjátok, ezekből a testbeszédekből (szemezés, mosolygás, folyton arra járt amerre én stb.) szűrtem le azt hogy én is bejövök neki. Sajnos soha nem sikerült tisztáznunk az érzéseinket.

Az utóbbi időkben már nem érzem hogy tetszenék neki. Nem tudom mi történhetett. De egyszerűen direkt kerül engem.

Úgy gondoltam, hogy a sors nem őt szánta nekem, és ez lehet az oka.

De kérdezném, ha nem lehetünk együtt, akkor miért vagyunk még mindig egymás életében? Mert próbálom én is "kerülni" hogy könnyebb legyen elfelejtenem, de egyszerűen nem megy, mert mindig mindennap látom, szinte teljesen véletlenül összefutunk valahol, vagy véletlenül összenézünk, akármit csinálok, amikor már azt hiszem, hogy na, ma végre sikerült nem gondolnom rá, egyszerűen felbukkan valahol, persze nem szándékosan, csak például úgy, hogy szembejön velem a boltban.

És az az egészben az érdekes, hogy mielőtt "megtetszettünk" volna egymásnak, akkor szinte sose láttuk egymást, egymás létezéséről sem tudtunk. Aztán az iskolában felfigyeltünk egymásra, epdig előtte szerintem sose láttam sehol a suliban. Azóta viszont mindennap összefutunk valahol, és nem értem miért.

Énnekem így nagyon nehéz felejtenem.

Mit jelenthet ez az egész? Miért nem engedi a sors, hogy felejtsek? Valami terve van velünk esetleg és ne adjam fel?

A régebbi szerelmeimnél, ha láttam, hogy nincs értelme, akkor egyszerűen eltűntem az életükből, és azóta sem láttam őket. És ez így volt jó.

Ez a fiú viszont még mindig az életemben van valahogy, és én is az övében.



2017. márc. 29. 16:33
 1/5 anonim válasza:
Ha ennyire tetszik miért nem kezdeményezel?
2017. márc. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert az élet bonyolult..és az iskolàja nehéz..
2017. márc. 30. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogy tanuljatok. Főleg kommunikálni.
2017. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 thoomas26 ***** válasza:
Valóban nagy kár, hogy nem kezdeményez valamelyikőtök. Legalább annak ki kellene derülnie, hogy lehetne-e köztetek valami. Bizonyára ő nagyon félénk, ugyanis ha ennyire tetszel neki, más már régen tett volna konkrétabb lépéseket. Ne szégyelld, akkor tedd meg te. Valahogy kezdeményezz vele egy beszélgetést - de azt mindenképpen. Onnan már könnyebb lesz.
2017. márc. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát én is félelem miatt nem kezdeményezek.

Mert mint mondtam, már nem nagyon érzem, hogy bejönnék neki.

De lehet megpróbálom, más választásom nincsen.

2017. márc. 30. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!