Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve együtt vagyunk, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve együtt vagyunk, de nem kívánom a párom. Van, hogy hónapokig nem szeretkezünk, mert nem kívánom. Ő vár, türelmes, de egymás idejét húzzuk, pedig szeretem és nem szeretnénk szakítani. Mi legyen? Ez nem életcél 28 évesen.

Figyelt kérdés
Eleinte minden nagyon jó volt,szexuális téren 100%ban kiteljesedtünk. Kb 1 éve már nem kívánom,sőt ha felhozza a témát, félek. Nem tudom mi okozta ezt a törést,talán az,hogy nem szerelemmel szeretem, vagy hogy nem látom elég férfinak,mert túlságosan szeret és olyan "papucsként" viselkedik sokszor. Itt vagyunk huszon évesen és nem szexelünk,nincs ez így rendben. Hiányzik neki is, nekem is, nem így akarom ezeket az éveket eltölteni,de szakítani sem akarok,mert szeretem. Van valami jó tipp? Az hogy próbáljuk meg, adjunk időt magunknak, azt ne..adtunk eleget,a megpróbálással meg az a baj,hogy el sem akarom kezdeni vele...
2017. márc. 12. 16:40
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hiányzik a régi idő, öregnek érzem magam,mert úgy élünk,mint egy kiégett nyugdíjas pár ( tisztelet a kivételnek) ,holott itt vagyunk 29 és 28 évesen. Tudom,hogy mással jó lehetne,nem bennünk van a baj. De ahhoz hogy mással lehessek,őt el kell hagynom és azt nem szeretném. Megcsalni sem csalnám meg.
2017. márc. 12. 16:42
 2/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul szeretném magam lekötni,házasság,gyerekek de így nem lehet, a kapcsolat alapja az is,hogy a szexuális élet rendbe legyen köztünk. Így sajnos állóvíz és nem teljes.
2017. márc. 12. 16:43
 3/14 A kérdező kommentje:
Ettől még egyedül is jobb lenne,de akkor meg ő hiányozna. Mit lehet ilyenkor tenni???
2017. márc. 12. 16:44
 4/14 anonim ***** válasza:

Szexuálterápia,esetleg?

Jobb ötletem nincs

2017. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
szervezzetek közös programokat, túrűzzatok, kiránduljatok egyet, vagy csak egy kis uszoda/termál, utalagass rá, hogy döntsön ő több dologban bízd rá a döntéseket hagy vegye fel kicsit jobban a férfi szerepet dobd fel a szexuális életeteket. Reggel amikor ő még alszik ébrezd egy jó kis orállal, ilyesmik csomó ötlet van a megsavanyodott kapcsolat feldobására csak tenni is kéne érte és nem csak neten rimánkodni, hanem kinyitni a kicsi szád és vele is megbeszélni...
2017. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tul sokat problemazol es mar elore lefekteted itt is,hogy nem akarsz semmit lepni,se maradni se szakitani se szex,ja es idobol sincs tobb. Pedig innen mar csak ez a ket ut van,megszokod es befasultok ebbe a kapcsolatba es lehet egyszer ha nem is te,de parod szakit mert ki tudja,vagy szepen elkoszontok.
2017. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy mit kéne tennem,jó volt a szex,míg működött.De nem akarom, nincs hozzá ingerem,ezért nem csinálom. Nem azért,mert nem tudom mit kéne tennem. A másik dolog, mi nagyon sokat kirándulunk,vannak közös programjaink, nem tudok tőle elszakadni,de már olyan nekem mint egy családtag,nem mint férfi..
2017. márc. 12. 16:50
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem akarom őt elveszíteni,mert egy idióta vagyok,sőt azon se csodálkoznék,ha otthagyna vagy megcsalna.
2017. márc. 12. 16:52
 9/14 anonim ***** válasza:
79%
Akkor javítás helyett keresd szorgosan továbbra is a kifogásokat :DSzakíts vele kész, ne húzd szegénynek tovább az idejét ilyen szánalmas hozzá állással. "Nem akarom nincs ingerem". Ha ennyire mással akarsz b**ni tedd meg ne a kifogásokat keresd ez van kihül a szerelem marad a megszokás van aki jól kezeli van aki kevésbé...
2017. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
sz@r ügy....
2017. márc. 12. 16:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!