Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lány halak aszcedenssel?...

Bika lány halak aszcedenssel? (lécci, írjatok, de aki hülyeséget akar, az ne is írjon semmit! )

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Ezért nem is ír senki :)

Hülye kérdésre csak hülye válaszok vannak.

2010. máj. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
én bika vagyok. anyám hal :D
2010. máj. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik föld, a másik vízjegy. A föld szilárd , de ugyanakkor a bika nem csak a fizikai, hanem a lelki dolgokért is lelkesedik, így nagyon jó a halak asc. Mélyek az érzéseid, sok barátod van, szeretnek az emberek. Jó dolgokat hoz főként ez a kettős , ugyanis a halak zárkózottsága egy picit visszahúz, viszont a Bika jellemed így nem habzsolja túlságosan az életet :)
2010. máj. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3. válaszadónak:köszike,ez illik is rám valamennyire:)

1.válaszadónak:ha szted ez hülyeség,akk mi a francnak írsz???minek képzeled te magad?????????pffff...-.-"

2010. máj. 13. 18:35
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
szerintem kezeltesség magukat akik ebben hisznek
2010. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
pfff...még 1 hülye...-.-"
2010. máj. 16. 20:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg azok kezeltessék magukat akik nem tudják felfogni azt,hogy más embereket ez érdekli! És hiába ha néha nem is igaz, de jó vele foglalkozni.

Ha nem érdekel, akkor méssz tovább a kérdéseknél!! A sok vízagyú.Pff

2010. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!