Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Rák nő és vízöntő férfi...

Rák nő és vízöntő férfi kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nő: rák napjegy, skorpió aszcendens, kos holdjegy

Férfi: vízöntő napjegy, szűz aszcendens, kos holdjegy


Milyen nekik a kapcsolatuk?


(aki nem hisz benne, ne írjon)


2017. ápr. 9. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
Hold és napjegy kozott mi a kulombseg?
2017. ápr. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%

Csak rajtuk múlik, hogy milyen a kapcsolatuk.


♋ ♒

2017. ápr. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Hát, nem a legjobb párosítás,mert a Vízöntő elég rideg,szabadszellemű, különc...a Rák nyugisabb szeret otthon lenni,nagyon érzelmes..Ellentétes természetúek, de attól még szerethetik egymást..
2017. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 köszi a választ!:)
2017. ápr. 10. 22:20
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak vizontoim voltak úgyhogy napjegyet rak aszcendens ikrek Hold oroszlan (a tobbi bolgoban is ikrek illetve oroszlan van)

Amit én is komolyabban vettem kapcsolatot a vizontovel több évig tartott állandó veszekedesek hol együtt hol külön jókat rohogtunk együtt sok dologban egyezett a velemenyunk. Nagyon öntörvényű ember nem mondhatsz neki semmit sem kritizaloan ellenben ha maskepp fogalmaztal meg valamit és adagoltad szepen neki a dolgokat egybol elgondolkozott rajta illetve más véleménye lett. Látszólag turi ha helyre teszed de örökre megjegyzi... ezt fennhangon mondogatta is h öt nem Lehet megbantani. Öt lehet az egyik legjobban. Uralkodni akart de képtelen volt (engem kezelni) mert én nem hagytam. Mindenbe talált kivetni való semmi de tényleg semmi nem volt elég jó neki. Nem csomót keresett szimplán annyit mondott a legfinomabb kajára is h nem rossz. Nem tud köszönetet mondani de ez nem egyenlő azzal hogy hálátlan.

Féltékeny volt mind a három vizonto de nagyon. Ok nem volt rá csupán az hogy dekorativ vagyok.. Mindenből viccet csinalnak de ha veszekedés során te is kinevetted őket az már nem tetszett nekik..


Összességében nem vagyok rossz véleménnyel róluk el lehetett velük lenni, nagyon humorosnak, de nem éltem meg az elsöprő szerelmet :-)

2017. ápr. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Rákként én is vízöntő férfit találtam magamnak. Nem egyszerű "befogni", úgy veszem észre, hogy nagyon szereti az önállóságot a szabadságot, nem szereti a monotonitást és nehezen köti le magát a párkapcsolataiban. Szeret egyedül lenni, ami néha nekem is jó mert nem lógunk egyfolytában a másik nyakán.

Mi jól megvagyunk másfél éve.

2017. júl. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vizöntő féfi nagyon szabad szellem mi csak 8honapig birtuk egymást .Ugy is az lessz amit ő akar függetlenül hogy mit mondasz neki .Ha megakar csalni meg fog ha hűséges akar maradni az lessz csak lekötni nehéz.
2017. szept. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!