Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Horoszkop alapjan a vizonto...

Carlien kérdése:

Horoszkop alapjan a vizonto ferfi es az ikrek no mennyire illik ossze?

Figyelt kérdés

2017. márc. 21. 06:23
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Bulvár szerint jól illik.

Horoszkóp alapján ennyi információ nem elég. Teljes elemzés kell és nem lakikus által.

Egyébként én vizöntő vagyok és húgom ikrek. Imádjuk egymást. Egyik legjobb barátok vagyunk. Apum ikrek és anyum vizöntő. Házasságuk közel tökéletes, sokan irigylik a kapcsolatukat.

2017. márc. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%
Két nagy bolond ez a két jegy, ikrek férfi-vízöntő nő felállásban is.
2017. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%

Akiket ismerek part fiatalon jottek ossze,hamar besikerult a gyerek,de nem tul jo volt a viszony.Bevallaltak megegy gyereket,hatha jobb lesz valami.Majd az ikrek no megcsalta a pasit,egy idosebb nos emberrel...ott akarta erte hagyni a gyerekeit is,de megse kellett.

A hulye vizonto padi megbocsatott lett egy 3. gyerek is...

Azota se hazasodtak ossze...

Viszont a pasi teljesitmenyturazni,meccsekre jar...eleg szabad eletet el mindketto...

2017. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Ugy gondolom hogy a vizöntő pasi független személység én nem a hàzassàg hive de kivétel mindig van !
2017. márc. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
És nem *
2017. márc. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Eddig sok vizontoim voltak, hidd el nekem vonzodsz hozzajuk mert érdekes emberek de inkább baratnak....!
2017. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Csak*
2017. márc. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!