Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Házassági statisztika az...

Házassági statisztika az asztrológia tükrében?

Figyelt kérdés

Hamár van ezo kategória, akkor gondoltam legyen egy ilyen kérdés is. Érdekel, hogy milyen csillagjegyűek azok a párok, akiknek jó a házasságuk. Illetve ha elváltak, akkor milyen csillagjegyű embertől.

Az én szüleim például nagyon szerelmesek, hiába házasodtak majdnem 20 éve. Ők ikrek férfi - vizöntő nő páros. Szintén szép házasság vizöntő nénikémé és mérleg férjéé. Nyilas nénikém elvált ikrek férjétől és most oroszlán jegyű a férje. Ilyesmikre gondoltam.


2017. ápr. 16. 14:18
 1/9 lewega ***** válasza:
54%
Én semmi ilyesmiben nem hiszek, hókusz-pókusznak tartom az egész asztrológiát.
2017. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor minek olvasod ezt a kategóriát ? Szánalmasak a hozzád hasonló trollok.
2017. ápr. 16. 14:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Lassan töltjük a 40.évet. A férjem nyilas én oroszlán vagyok és még mindig szeretjük egymást!
2017. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Fish1 ***** válasza:
Szerintem minden párosításban vannak, mivel egyedül a napjegyet nézni ehhez édeskevés. Egy részletes születési képletnél sokkal több minden számít: az égitestek elhelyezkedése, házhelyzete, melyik csillagjegyben illetve csillagképben vannak, a bezárt fényszögek és ezek jelentései, aszcendens, stb.
2017. ápr. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rák,Rák hazaspar,30 eve egyutt...
2017. ápr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
kos-kos 2 éve
2017. ápr. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Apukám kos Anyukám ikrek napjegyu. Közel 35eve hazasodtak össze. Apukám nagyon szereti mai napig, pedig Edesanyamnak egy utolsó kibirhatatlan természete van. Én már kevésbé tudom toleralni, Apum meg úgy tudja szeretni a távolból hogy elmegy itthonrol... 😂


Nem az ikreket szapulom nekem a bolygoim közt szinten van három ikrek jegy. Illetve két oroszlan. Anyukámnak a neveltetesebol adodoan lett ez a természete már fiatal korától kezdve sajnos.


Nekem eddig csak vizonto ferfiakkal volt dolgom, szerelmes meg soha nem voltam de szeretni egyet nagyon szerettem...

Talán ez se veletlen hogy vizontoket vonzok be:-) Egyik baratnom is vizonto jegy.. Illetve a két legjobb baratom nyilas és több oroszlan jegy is van a bolygoik közt.. Én hiszek abban hogy nem véletlenül vagyunk legjobb barátok évek óta:-D💕

2017. ápr. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Utolso,miert,milyen anyukad?en se szapulni akarom,de nekem meg par munkatarsam az,eleg nehez esetek.

A Kosra is azt mondjak,kemeny dio.

De szep a 35 ev egyutt.

2017. ápr. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Olyasfajta ember/nő akinek semmi sem elég jó, mindenbe talál kritizálni valot, de nem maximalista.Talan ugy jobban érthetőbb ha ugy írom hogy b..sz...gat mindenkit allandoan ha olyanja van és mindig olyanja van:-) Elvárja hogy kiszolgaljak, nem lehet neki semmit sem mondani mert benne nincs hiba. Mindent irányítani akar és ha nem úgy van ahogy ő ki gondolta tombolni kezd. De szoszerint. Nem hiszti meg durci, uvoltozes, csapkolodas ha egy illetovel volt gondja ilyenkor lesz mindenki massal. Mindig ő neki kell hogy az utolsó szónak lenni. Kepmutato Apámmal szemben meg bárkivel is amíg kell neki valami vagy megkap valamit jajjj de tudja szeretni az embert, ha pl fogytán van a pénze mindneki f....sz és ő ezt megteheti mert neki rossz a munkahelye stb. Mindenkit irányítani akar. Olyan szinten hogy vendégségben képes rá ordítani a másikra ha meg egy pohár kólát iszik 😂🙏🏽. Ismeretlenül lenéz másokat de olyan szinten hogy kutyába se veszi őket. Pedig két szót nem beszélt eleteben vele.. Irigy a saját gyerekere annak sikereire stb..

Talán ennyi:-)

A szemelyisegenek a 90%a abból adódik hogy a szülei rahagytak azt csinalt amit akart, Apukammal megfogta az Isten lábat mivel ő emg annyira szereti mai napig hogy inkább rahagyja. Rá is kell. De Anyukám sajnos már túl megy bizonyos határokon de ezt ennyi idő elteltevel már nem lehet megvaltoztatni sajnos..

Lehetetlen vele együtt élni. Apukám sincs ezért itthon sohasem. De szereti. :-D

2017. ápr. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!