Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mik a tapasztalataitok a Bika...

Mik a tapasztalataitok a Bika csillagjegyűekkel?

Figyelt kérdés

2017. márc. 16. 20:11
 1/6 anonim válasza:
100%
Jól kijövök magammal. Egyik barátnőm is bika, vele sem volt semmilyen negatív tapasztalatom. Több közeli rokonom is bika, velük se igazán volt problémám az eddigi 20 évem alatt.
2017. márc. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Èn csak jòt tudok mondani ròluk. Apukám bika ès nagyon jò ember, barátságos, mindig segìt akinek csak tud. Az egyetlen rossz tulajdonság a bikáknál az, hogy önfejűek. A baràtom is bika a horoszkòpba. Már kèt ève játunk, soha semmi problèma nem vele. Csak az önfejűsèg az egyetlen problèma. Plusz, èn kos vagyok, ès èn is önfejů vagyok.
2017. márc. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem iszonyat pénzéhesek, mint Nő is és mint Férfi is. Sok a "bika" körülöttem és nagyon pénzmániások és smucigok is. Az ágyban az aktus náluk a központi szerep az előjáték kb nulla. Családszeretőek, szeretik a kifinomult dolgokat, adnak a dolgokra de csak magukkal szemben, mással spúrok(pl. exkluzív étterem, ruha, hiradástechnika, parfüm stb.)
2017. márc. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Zenon ***** válasza:

A kérdésnek azért nincs sok értelme, mert nem tudjuk a csillagjegyedet, és úgy kábé minden jegy kapcsolata másmilyen vele, szóval...pontosíts!


Összességében a Vízjegyűek jól kijönnek vele, a Levegős jegyek pedig utálják. A Tűzjegyűek haverkodnak, a Földjegyűek pedig házasodnak! :P

2017. márc. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Levegős jegy vagyok és én vagy nagyon bírom a Bikákat vagy idegesít az illető. Akikhez szerencsém volt, azok velem nagyon szimpatizáltak valamiért, de huh én a hátam közepére sem kívántam őket...

Aztán a Bikák akik énekesek vagy netes hírességek, na, őket nagyon is bírom :D

2017. márc. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én bika vagyok és ált. utálok más bikákat, mert előítéletesek - ítélkezők, basáskodók, otrombák. Kivétel 2 ismerősöm, ők humánusak, jóindulatúak, nem kavarják a szart a másik háta mögött..
2017. márc. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!