Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek merleg vagy szuz...

Szerintetek merleg vagy szuz az aszcendensem?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, a merleg közelebb all hozzam. Ha a szuzet nezzuk, akkor az valoban igaz ram, hogy nagyon szeretek minden apro reszleteben elmelyedni a dolgoknak, szeretem a matekot, mert esszeruseget erzek benne. Viszont maga a szuz jegy nekem unalmasnak tunik, en baratsagosnak, kedvesnek erzem magam az emberekkel es nagyon fontos szamomra, hogy az emberek szeressenek es szimpatikus legyek nekik. Nagyon szeretem a zenet. Mindig szerelmes vagyok. :D A szuzröl azt szoktak mondani, hogy tisztasag es rendmanias, ram viszont ez abszolut nem jellemzö. Odafigyelek az egeszsegemre pl. de nem forditok ra nagy hangsulyt, hogy minden cuccom rendben es tisztan legyen, nem zavar, ha nincsenek elere hajtogatva a ruhaim, es nem keseredek el, ha 4-est kapok es nem 5-öst. Pedig ha szuz lennek ez mind igaz lenne ram. En inkabb merlegnek erzem magam.

2017. ápr. 18. 13:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Mit irjak meg le magamrol? :) Az a baj, hogy minden kalkulator mast dob ki. Szerintem az astronet.hu a legmegbizhatobb. Ti mit gondoltok? egyebkent a napjegyem oroszlan
2017. ápr. 18. 13:05
 2/4 anonim válasza:

[link]


Ezt használd!

2017. ápr. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Atyaég!! Ugyanez igaz rám is:D Hali kisoroszlán:D
2017. ápr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van. Évekig szűz-nek hozta ki a kalkulátor mostanában meg mérlegnek. Nagyon elemző vagyok, beszédem lényegre törő, összeszedett, logikusan felépített , érdekel az orvostudomány, egészség téma. De anyagias kicsit sem vagyok, nem aggódom állandóan a pénzen meg hasonlók, nem érdekel a szakmai ranglétra stb.. A rend egyenesen nyomaszt ,kriptahangulatot áraszt, a tisztaság is csak egészséges szinten izgat. Tartom a különböző diétákat, amik szükségesek, de bizony nem vagyok az aki akkor is tartja , ha sírva fakad a vendéglátó, hogy egyek már belőle, akkor eszek.Nagyon számít ,hogy szimpi legyek mindenkinek. A divattól viszont sokkal fontosabb a praktikusság és a kényelem, ha ruháról vagy cipőről van szó.
2017. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!