Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » A kos és a bak jegyű emberek...

A kos és a bak jegyű emberek hogy viszonyulnak egymáshoz? És mi jellemző a 14 éves kosokra? :-)

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen, ha válaszoltok :)
2010. máj. 14. 11:24
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

jajj, azt még elfejeltettem hogy mi az aszcendensem? :)

Néztem már horoszkópokat, de mindegyik mást ír... :S

2010. máj. 14. 11:25
 2/15 anonim válasza:
100%
Én bak vagyok, és kos jegyű fiúval volt a leghosszabb kapcsolatom (3 év). Nem volt semmi gond köztünk, egyszerűen fiatalon kerültünk össze, ideje volt váltani.
2010. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Minél idősebb , érettebb az ember annál nehezebb a Kos-Bak kapcsolat. A Kos impulzív, hódító, a Bak inkább passzív, de a háttérből nagyon tudja a szálakat irányítani, törekszik a "magas" pozíciókra. Vagyis valahol ő is domináns. " két dudás egy csárdában" szituáció lehet belőle. Az ascendensedet meg "csak úgy" nem lehet tudni.
2010. máj. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

és az aszcendensemet honnan tudhatnám meg?

2010. máj. 14. 12:10
 5/15 anonim ***** válasza:
majdnem minden horoszkóppal foglalkozó oldalon, csak fontos a születési idő! (óra perc, legalább kb.)
2010. máj. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én kos vagyok. Ennyi idősen nagyon a saját fejem után mentem, mind a felnőttekkel mind a korombeliekkel nehezen jöttem ki. Volt hogy napokig azt se tudták hol vagyok :P


Bak is merős csak távoli van, ő olyan hogy hétköznapokban be-be szólunk egymásnak de ha komoly a szituáció akkor lehet rá számítani.

2010. máj. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kos vagyok, az apám bak.


Ebből már ki lehet találni, hogy nem valami jó a kapcsolatunk :D Folyton vitatkozunk, de azért sok dologban hasonlítunk is egymásra, például mind a ketten a saját akaratunkat kívánjuk érvényesíteni, csak más módszerekkel. Ő észérvekkel támasztja alá az igazát, én pedig egyszerűen képes lennék lezárni egy vitát azzal, hogy "de akkor is!". Ő szereti a rendet, nekem nem olyan fontos. Ő mindig mindent pontosan kitervel, én inkább spontán vagyok.

A legnagyobb baj akkor következik be, ha nagytakarítás van. Ő ugyanis elmondja, hogy MI mit fogunk csinálni, majd szimplán mondjuk kitereget - bár ezt nagyon precízen megcsinálja -, a többit pedig rám hagyja. Aztán a fotelből osztogatja az utasításokat, hogy mit kell még csinálnom, persze én ezeknek nem teszek eleget, mert már kidolgoztam magam, és egyébként sem így állapodtunk meg, szóval jól összeveszünk és kő kövön nem marad. Van, amikor megcsinálok mindent még helyette is, ilyenkor 5 percenként "ellenőrzést" tart, és ha valami nem tetszik neki abban, amit csináltam, akkor "kedvesen kiigazít", amitől szintén ideges leszek és megmondom neki, hogy csinálja jobban -> veszekedés.

Ha simán beszélgetünk, akkor is mindig veszekedés lesz a vége a dolognak, mert olyan filozófiai magasságokba emelkedik, amit az én gyomrom nem feltétlenül bír. Azt meg főleg nem szeretem, ha valaki bölcsességeket oszt meg a másikkal, amikor egyébként egy rakás hülyeséget csinál.

Sokszor megbántom, ahogy ő is engem, de az egész nem szándékos. Mind a kettőnk szeret "háborúzni", belekötni a másikba, ezért nem jövünk olyan jól ki egymással.


Amiben nagyon jók vagyunk együtt is: a sport, és a többi családtaggal való szurkálódás.

2010. máj. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat , mindegyik hasznos volt!
2010. máj. 15. 13:31
 9/15 anonim ***** válasza:

bak (lány) kos (fiú) NEM ILLIK!

saját tapasztalat. A kosokat kerülöm, mint a vírust:(

2010. máj. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
és vajon kos lány, bak fiú? :D nekem tetszett egy bak srác... aztán valahogy mégsem jött össze vele... messze lakik de azt nem tudom, h passzolnánk e...
2010. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!