Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lány ikrek aszcendensel?!

Bika lány ikrek aszcendensel?!

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat várok, ha te is bika vagy -ikrek aszcendensel, vagy ismersz ilyen személyt.^^
2010. máj. 14. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A bika földjegy, az Ikrek levegő. A bika is életélvező, de ezt spirituálisabban teszi, mint az Ikrek. Nagy ellenmondások. Egyszer komoly, átérző vagy, másszor bulizni vágó, szertelen, izgága. Sokat tudsz beszélni, szereted a társaságot és annak a középpontjában lenni. Nem rossz párosítás, tanulj nyelvet(nyelveket), mert jól tudsz kommunikálni illetve erős a nyelvérzéked!
2010. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen érdekes .. mindez elmondható az oroszlán, skorpió aszcendensű lányról is akit ismerek ... -.-
2010. máj. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is bika a horoszkópom ikrek aszcendessel.

Az ellentétek embere vagyok, próbálom mindig a középutat választani, kerülöm a szélsőséges dolgokat. Nem tudom elkötelezni magam egyetlen ideológia, eszme, sport, vagy bármi más mellett sem, hanem inkább mindegyikből átveszek egy kicsit. Sajnos kicsit felszínes vagyok, mármint nagyon sok dolog fel tudja kelteni az érdeklődésem, amikkel foglalkozok is egy ideig, de aztán elfelejtem, abbahagyom őket. :/

Imádom a szép dolgokat, már attól is jobb kedvem lesz, ha csak nézem őket(emberek, épületek, ruhák, természet..).

Egyik pillanatban maximalista vagyok, a másik pillanatban pedig túl lazán állok a dolgokhoz, ebből adódóan elég kritikus vagyok magammal(pl.kinézet), mégsem töröm magam annyira, hogy változtassak. Hatalmas lelkesedéssel tudom belevetni magam a feladatokba, és hogy mindenáron véghezviszem őket(bika kitartás), de a legtöbb ilyen esetben elég hamar elvesztem ezt a lelkesedést (tipikus ikrek), kivéve ha valami olyan dologról van szó, ami nagyon számít, vagy nagyon fontos nekem, mert azt megszerzem. Szóval azt hiszem kissé megszívtam ezekkel a jegyekkel, tökéletes ellentétek, eléggé széthúznak, de hát ez vagyok én. Kíváncsi vagyok rád mennyire igazak a fentiek. :)

18/L

2010. júl. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szinte 100% -ban igaz minden Rám is , amit le irtál ... sajnos. Ezt kell mondjam, mert sokszor ugy erzem, mintha 2 ember viaskodna bennem. Talán buta kifejezes , de talalo azthiszem... !
2010. dec. 3. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!