Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Vízöntő férfiakról valakinek...

Vízöntő férfiakról valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem ez a lényeg de azért megköszönném mindenkinek aki normális választ tud adni!

2017. ápr. 22. 14:01
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
Huha. Parkapcsolatra gondolsz? Noverembej volt ket vizonto jegyu baratja, hat.. mit is mondhatnek es hol kezdjem. Nem a legjobb. Onfeju, makacs, hazudozo, megbizhatatlan, kicsapongo, aljas. Legalabbis ebbol a ket emberbol ez jott le a vizonto jegyuekrol. Csak a rossz. Biztos van jo tulajdonsaguk is, de (5 evig voltak hazasok az egyikkel) de ezt sajnos o nem tapasztalhatta meg. Persze ez nem mindegyikre igaz (nagyon remelem) de o azota nagy ivben keruli az ilyen horoszkopu emberkeket... remelem te kifogtad a 100bol egyet;)
2017. ápr. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Jah es elsonek mindent bevet, megprobal magahoz lancolni, hogy utana ne tudj tole szabadulni. Eleinte kedves, aranyos megjatssza magat. Aztan ahogy jobban megismered egyre inkabb megismered a valodi enjet.

Elso vagyok.

2017. ápr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
:ooo jézusom
2017. ápr. 22. 16:29
 4/15 Panka91 ***** válasza:
57%
Csatlakozom! 1 elcsabit, mert szendenek tunik ugymond, de erti a dolgat ;) 2 eleri amit akar. 3 magahoz lancol(szereti a birtokaban erezni a masikat es hogy rajonganak erte, de amint megkapja altalaban jon ujabb rajongo. 4kicsapongo. 5 hazudozo. 6 onfeju. 7 onzo olyan ertelemben hogy azt mutatja tarsak vagytok de O az uralkodo te pedig az alavetett. 8 makacs. 9megalmuvonak mutatja magat de mindenre van magyarazata hogy aztan az O uralma bizonyosodjon be. A szabadsagot megkoveteli de nem viszonozza. Kicsit szurke otven arnyalata xd O uralkodik es te a hu rajongo alavetettje vagy xd Na jo a mi tapasztalatainktol ne ijedj meg. Csak a hazudozas onzes kisajatitas szabadsag megkoveteles de viszont megadas es a hazudozas igaz dd
2017. ápr. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Olvasni is durva!
2017. ápr. 22. 22:17
 6/15 anonim ***** válasza:
Cáfolnám az eddig válaszokat. Vízöntő vagyok és vannak még ilyen jegyű rokonaim. Mi nem hazudozunk, nem vagyunk hűtlenek és nem viselkedünk birtoklóan. Hülyeség 1-2 rossz vízöntő miatt kerülni az összes többit. Jézusom.
2017. ápr. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem is ugyan ez a véleményem!
2017. ápr. 23. 18:18
 8/15 anonim ***** válasza:

Több vízöntővel is volt már dolgom, persze egyik kapcsolatnak sem úgy indultam neki, hogy előtte lecsekkoltam volna a horoszkópját. Nem ártott volna.

3-mal voltam konkrét kapcsolatban. Mindháromra elmondható, hogy 2 hónap volt az a "hűséges" időszak, amikor meg bírt ülni a popóján. Utána smsek, levelezgetés idegenekkel vagy exekkel. Sokáig hittem, hogy velem van a baj, de mikor megtapasztaltam a normális embereket akkor értettem meg, hogy nem okolhatom magamat a vízöntők jellemtlenségéért. Azt sem lehet elhinni, amit kérdeznek, birtoklóak, önzők, játszmáznak, felháborodnak ha számon vannak kérve a hűtlenségükét és tagadják az életük árán is. Ők azok a fajták, akiket akármit is csinál az ember- egyszerűen nem lehet hosszú távon megtartani. Erre csak egy kos képes, aki gondolkodás nélkül szemet huny minden felett. Persze őket is hülyére veszik mint mindenki mást, de legalább megvan az a csodálatos képességük, hogy elhiszik magukról, ők képesek megváltoztatni az illetőt. Aki kicsit is tiszteli magát, nem kezd vízöntő férfival!

2017. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, kos vagyok :)
2017. ápr. 26. 13:51
 10/15 anonim ***** válasza:
Elszomorodtam azokon, amiket írtatok, mert mindenki általánosított. Bár én nő vagyok, de ismerek vízöntő férfiakat, és vannak olyanok, akik kifejezetten idegesítenek (ebből van a több), de ismerek csupaszív típusokat is. Szerintem ez mindegyik horoszkópról ugyanígy elmondható. Ezen felül nem vagyok birtokló típus, mivel én sem szeretem, ha birtokolni akarnak. Általában alárendelem magam másoknak, és ezt a fiúknál is megfigyeltem már. A vízöntők szeretik hagyni, ha a másik akarata érvényesül. Szerintem leginkább ezzel mutatjuk ki a szeretetünket, mert amúgy nem szeretünk megnyílni. Engem szigorúan neveltek, szóval lehet, hogy azért ragaszkodom ennyire kétségbeesetten az őszinteséghez, mert az tény, hogy az összes vízöntő ismerősöm hazudik, vagyis inkább túloz, hogy magát igazolja. Ja, és örök mártírok vagyunk, ez egy borzasztó tulajdonság. A kosok mindig nagyon kedveltek valamiért, és velük csak pozitív tapasztalataim voltak.
2017. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!