Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Mi a véleményetek a Mérleg...

Mi a véleményetek a Mérleg csillagjegyű férfiakról?

Figyelt kérdés

2016. szept. 22. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Általában két fülük van.
2016. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
35%
Nagy hantások és sokszor beszélnek összefüggéstelenül, nagy udvarlók, de ugyanakkor nagyon távolságtartóak is.
2016. szept. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%

Hogy férfi, és nagy valószínűséggel októberben született.

Ha bármi többet gondolnék bele az csak felesleges álmodozás, ami vagy igaz pont ezzel az egy emberrel kapcsolatban a több száz millió hasonló időben született közül, vagy nem.

2016. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%

Én egy Mérleg férfit ismerek jobban, róla nincs túl jó véleményem, hogy őszinte legyek. Szeszélyes, az egyik pillanatban közvetlen és jó fej, a következőben meg egy lenéző tuskó. Imádja, ha megmutathatja, hogy mekkora király, és milyen intelligens, illetve szinte mindenkit, aki nem ért vele egyet, más gondolkodású, lenéz és hülyének tart. Szereti a flörtölgetést, és csalja a feleségét, mert saját bevallása szerint ez tesz jót a kapcsolatuknak.


Persze biztos nem mindegyik Mérleg férfi PONT UGYANILYEN, hiszen minden ember más és más. Vannak nyilván hasonló tulajdonságú Mérleg férfiak is, és vannak kevésbé hasonlóak is. Biztos vannak alapvető jellegzetességek, ami a legtöbb Mérlegre jellemző az asztrológiában, de hát kinél jobban beválik és előjön, kinél meg nem annyira.

2016. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

Inkább azt kérdezd, hogy milyen, mert arra tudok egy igazán reális választ.

Hát ilyen

[link]


Én most nem a képen látható emberről fogok írni, hanem egy olyanról, aki bár oroszlán, de az aszcendense mérleg és inkább a mérleg az ami vonatkozik rá.

Ő egy olyan ember, aki mindent elkövet annak érdekében, hogy jóban legyen mindenkivel és, hogy jó véleménnyel legyenek róla. Nagyon a külsőségeknek él, nagyon felszínes. Tud mézesmázos is lenni, holott igazából iszonyatosan kibeszéli a háta mögött az illetőt. Olyan emberekkel áll, akikhez érdeke fűződik. Szeret nagyon a középpontban lenni. Szeret szerepelni, és megjátssza magát nagyon sokszor, csak, hogy jó színben tűnjön fel. Iszonyat kétszínű.

És bár az oroszlánból is kapott pár tulajdonságot, nagy királynak képzeli magát, azt hiszi ő a világ közepe, egoista nagyon.

A lustaság az oroszlánra és a mérlegre is igaz, akkor ő szorgalmas lenne? Ugyan már.

Az oroszlánra igaz szintén, hogy imádja a luxust.

Mindkettőre igaz, hogy imádja a drága márkás cuccokat.


Nekem ez a véleményem. A képen látható ember meg pont mérleg, ő róla amit itt leírtam, pont hogy nem mondható el.

2016. szept. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

5-ös nekem van két Mérleg ismerősöm is, bár ők lányok, de nekik meg Oroszlán az aszcendensük:DDD

Szóról szóra igaz, amit leírtál.

2016. szept. 22. 20:24
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
akkor ezek szerint a mérleg-oroszlán párositás nem a legjobb
2016. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem tudok általános érvényű szabályt mondani a kérdésedre.

Én 3 Mérleg jegyű embert ismerek, (már akikről tudom, hogy milyen csillagjegyűek) 2 rokon, 1 barát.

Mindhármukról nagyon jó véleménnyel vagyok, kellemes, intelligens, érzékeny, jó ízlésű. konfliktuskerülő, diplomatikus emberek.

A 2 rokon Rák aszcendensű, nagyon családcentrikusak.

2016. szept. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

akit én ismerek, egyik álomvilágban él, idealista.

a másik tipikus Mérleg, imádja a luxust, drága óra, drága minden, és ingadozik jobbra, balra, nem tudja, mit akar.

tetszeni akar mindenkinek, mindenkivel kedves, ő a nice guy, de igazából kétszínű.

2016. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Legjobb: kiegyensúlyozott, nyugodt, higgadt, emiatt pl. jól viseli a női szeszélyeket, hangulatváltozásokat.
2016. szept. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!